1. en
odosobnienie z inkanimą - tradycja shipibo

Maestro Inkanima

 

12 - 14 Sierpnia (tuż po Zielonych Kręgach)

 

Dla tych, którzy chcą głębiej wniknąć w prastarą wiedzę rdzennych mieszkańców Amazonii, zapraszam na 2-dniowe odosobnienie prowadzone przez uzdrowiciela INKANIMĘ z tradycji SHIPIBO. Tradycyjne Ceremonie z Roślinami Nauczycielami (Grandma) z Peruwiańskiej Amazonii są sposobem alternatywnego uzdrawiania na bardzo głębokim poziomie podświadomości, by uzdrowić traumy i zranienia z przeszłości. Rośliny działają zarówno na energetycznym jak i na fizycznym poziomie. Jest to również potężny proces zmiany wzorców i wbudowanych w nas struktur. Integracja nauk i mądrości Roślin, może być początkiem zmiany naszego życia i przywołania pełni swoich potencjałów.

 

2 dniowy retreat to kombinacja:

● Dwóch Ceremonii ze Świętymi Roślinami (Grandma) w tradycji Shipibo

● Rytuału Rapé dla oczyszczenia i skoncentrowania świadomości

● Głębokich i intensywnych nauk o Roślinach Medycyny, duchowości i rozwoju osobistym

● Indywidualnych zabiegów typu masaże lub usuwanie ciężkich energii

● Całościowej opieki ze strony INKANIMY i osób mu towarzyszących.

 

Ceremonia trwa kilka godzin nocnych, podczas których, Maestro wraz z asystentami śpiewa Icaros - pieśni medycyny o specjalnych wibracjach. Tradycyjnie, celem ich jest harmonizowanie energii Medycyny i uczestników. Inkanima i asystenci zapewniają całościową opiekę w trakcie nocy. Inkanima przyjeżdża w towarzystwie trzech asystentów: Metsa Wesna, Metsa Yaka i Sanken Tsoma. Razem pracują w trakcie ceremonii i przy indywidualnym uzdrawianiu. W ten sposób uczestnicy mogą otrzymać wiele błogosławieństw, uzdrowień, nauk, podarunków, masaży oczyszczających i ochrony.

 

Odosobnienie jest zamkniętym cyklem, więc rekomendowane jest uczestnictwo w całości. Praca wtedy jest efektywna i każdy może głębiej wejść w swój indywidualny proces uzdrawiania oraz zwiększyć dynamikę procesu grupy.

 

Cena Ceremonii to 1400 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 500 złotych na konto podane w Cenniku. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym.

 


Maestro Inkanima. Jest doświadczonym i dysponującym wielką mocą uzdrowicielem z plemienia Shipibo-Conibo z Peru. Obdarzony został wielką mocą po swoim dziadku i babci , którzy byli potężnymi Moraya (najwyższy stopień uzdrowiciela w tej tradycji). Kiedy umierali, przekazali wszystkie swoje moce wnukowi.

W chwili obecnej Inkanima zajmuje najwyższe miejsce w hierarchii uzdrowicieli swojej linii.

https://www.youtube.com/watch?v=8HiE_tlbI9Y&index=3&list=PLpeWRoC9CNxkp8RfAWSlAF8efY2X5Nmy

http://schule-der-mysterien.com/


 

Dieta. Integralną i konieczną częścią przygotowania do ceremonii jest specyficzna dieta, którą utrzymać należy na minimum trzy dni przed i trzy dni po ceremonii. Należy unikać wszelkich stymulantów (przyprawy, kawa, czarna herbata, cukier, sól, alkohol, wszelkie używki). Nie jeść nabiału, mięsa (wyjątek-białe ryby), pokarmów sfermentowanych, tłuszczy oraz wszelkich pokarmów smażonych. Wskazane są lekkie i proste pokarmy takie jak świeże i gotowane owoce i warzywa, zboża (ryż, kuskus), chleb w umiarze,

oliwa z oliwek, miód, herbaty ziołowe. Dieta nie polega na tym żeby się głodzić, ale by dobrze przygotować ciało do procesu. Dieta jest kluczowym elementem przygotowania i nie należy jej lekceważyć. Należy

przerwać przyjmowanie leków antybiotykowych i innych środków medycznych (nawet do dwóch tygodni przed ceremonią).

 

UWAGA

Osoby przyjmujące leki neuropsychiatryczne, antydepresyjne, stymulujące oraz syntetyczne narkotyki zobowiązane są do wcześniejszego poinformowania organizatorów, tak by mogła zostać podjęta decyzja, co do ich ewentualnego udziału w Ceremonii. Dotyczy to też osób przyjmujących takie leki do pół roku przed datą warsztatów.

14 czerwca 2018