1. en

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

20 - DO NOCY

6.08

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HOMO SAPIENS

warsztaty w Gruncie Ruchu

 

       KRĄG PIEŚNI MEDYCYNY

Paulina Srzednicka, Mireia Berdun

 

WARSZTATY NA TROPIE WIZJI     SZAMANA

Tomek Gruba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY TAŃCA HULA

Justyna Miąc

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

KRĄG KOBIECY

Barbara Pączkowska

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

KONCERTKRĄG ŚWIĘTYCH PIEŚNI”

Alina Jurczyszyn, Michał Zeltman

 

5.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

8:15 - 9:45  CEREMONIA KAMBO  Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ

Krzysztof Dziwny Gojtowski

 

KRĄG SNÓW

Basia Pączkowska, Tomek Gruba

 

TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ BADAŃ NAUKOWYCH NAD

ROŚLINAMI PSYCHOAKTYWNYMI”

wykład Kuba Babicki

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY TAŃCA HULA

Justyna Miąc

 

WARSZTATY ŚPIEW GARDŁOWY

Michał Esz Szerląg

 

WARSZTATY DEVIL STICKS I SLACK LINE

Maciek Trzpis Miedziewski

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT LOS ENCANTADOS”

Paulina Srzednicka, Mireia Berdun, Jerom

 

CEREMONIA SZAŁASU POTÓW

W TRADYCJI CZERWONEJ ŚCIEŻKI

Wojtek Wieconkowski, Aleksandra Kapella

 

 

 

4.08

SOBOTA

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

BIEG TRANSOWY

Mirek Rutkowski

 

 

 

 

 

 

 

HOMO SAPIENS

warsztaty w Gruncie Ruchu

 

KRĄG SNÓW

Basia Pączkowska, Tomek Gruba

 

 WARSZTATY TWORZENIA MASEK

Agata Żukiewicz

 

UZDRAWIANIE INDYWIDUALNE 

  Maestro Jose Lopez Sanchez

 

 

 

 

 

 

 

UZDRAWIANIE I PRACA Z

ROŚLINAMI W TRADYCJI SHIPIBO

wykład Maestro Jose Lopez Sanchez

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POKAZ TAŃCA HULA

Justyna Miąc

 

KONCERT ŚPIEW GARDŁOWY

Michał Esz Szerląg

 

CEREMONIA MEDYCYNY

AMAZOŃSKIEJ (BABCIA)

Maestro Jose Lopez Sanchez - Shipibo

 

 

 

 
 
 

3.08

PIĄTEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZYJAZD, PARKOWANIE,

ROZBICIE NAMIOTÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA ROZPOCZĘCIA FESTIWALU

 

KONCERT OTWIERAJĄCY

 MUZYKA ŹRÓDŁA”

Basia Pączkowska, Wojtek Wieconkowski

 

CEREMONIA MEDYCYNY

AMAZOŃSKIEJ (BABCIA)

Maestro Jose Lopez Sanchez - Shipibo

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Ponieważ jednak niektórzy z Was przybędą tylko na 3 lub 6 dni, ułożyliśmy program w ten sposób, by w każdym pakiecie skorzystać można było z warsztatów pracy z głosem, z ciałem, z tańcem, koncertów, szałasu potów i ceremonii.

Czas ZIELONYCH KRĘGÓW to wydarzenie ukierunkowane na Rozwój. Udział w 9-dniowym programie umożliwia skorzystanie w pełni z mocy transformującej energii kreowanej

w trakcie Festiwalu.

PROGRAM

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

9.08

CZWARTEK

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY HULA HOP

Katarzyna Urmanowicz

 

WARSZTATY Z GŁOSEM

Marianna Root

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KRĄG KOBIECY

Natalia Payome

 

KRĄG MĘSKI

Marek Miedziewski

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

OPOWIEŚCI LUDÓW ZIEMI

Magdalena Polskowska

 

SZAŁAS POTÓW KSIĘŻYC SŁOŃCE

Natalia Payome, Rafał Michałowski

 

 

 

 

8.08

ŚRODA

 

 

 

 

CEREMONIA KAMBO

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ

Krzysztof Dziwny Gojtowski

 

WARSZTATY Z GŁOSEM

Marianna Root

 

BEZPIECZEŃSTWO EGZYSTENCJONALNE

wykład Tomek Gruba

 

 

 

 

 

 

 

HOMO SAPIENS

Warsztaty w Gruncie Ruchu

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA DWÓCH TYTONI

 

 

 

7.08

WTOREK

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY HULA HOP

Katarzyna Urmanowicz

 

ROŚLINY - WARSZTAT W TERENIE

Kuba Babicki

 

WARSZTATY DEVIL STICKS I SLACK LINE

Maciek Trzpis Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

MAJAŃSKA CEREMONIA MEDYCYNY

ŚWIĘTEGO JAGUARA

Simeth Maya Ixchel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT

Marianna Root

 

MAJAŃSKI SZAŁAS POTÓW

 

 

 

18 - 19:30  KOLACJA

13:30 - 14:30  OBIAD

8:30 - 9:45  ŚNIADANIE

20 - DO NOCY

15 - 18

10 - 13

7 - 8:15

12.08

NIEDZIELA

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY HULA HOP

Katarzyna Urmanowicz

 

WARSZTATY Z GŁOSEM

Marianna Root

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KRĄG KOBIECY

Natalia Payome

 

KRĄG MĘSKI

Marek Miedziewski

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

OPOWIEŚCI LUDÓW ZIEMI

Magdalena Polskowska

 

SZAŁAS POTÓW KSIĘŻYC SŁOŃCE

Natalia Payome, Rafał Michałowski

 

 

 

 

11.08

SOBOTA

 

 

 

 

CEREMONIA KAMBO

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY WOLNOŚCI WEWNĘTRZNEJ

Krzysztof Dziwny Gojtowski

 

WARSZTATY Z GŁOSEM

Marianna Root

 

BEZPIECZEŃSTWO EGZYSTENCJONALNE

wykład Tomek Gruba

 

 

 

 

 

 

 

HOMO SAPIENS

Warsztaty w Gruncie Ruchu

 

CHWASTING

Basia Styczeń

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEREMONIA DWÓCH TYTONI

 

 

 

10.08

PIĄTEK

 

 

 

 

KUNDALINI YOGA

Marek Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY HULA HOP

Katarzyna Urmanowicz

 

ROŚLINY - WARSZTAT W TERENIE

Kuba Babicki

 

WARSZTATY DEVIL STICKS I SLACK LINE

Maciek Trzpis Miedziewski

 

 

 

 

 

 

 

MAJAŃSKA CEREMONIA MEDYCYNY

ŚWIĘTEGO JAGUARA

Simeth Maya Ixchel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONCERT

Marianna Root

 

MAJAŃSKI SZAŁAS POTÓW