05 kwietnia 2018

Don Eduardo Chura Apaza

 

10-13 MAJA 

 

INTENSYWNE 4 DNIOWE WARSZTATY – Ceremonia Huachuma – Roślina Medycyny z Andów z Don Eduardo Chura Apaza.

 

Odosobnienie dla głębokiego oczyszczenia i uzdrowienia, na fizycznym, emocjonalnym i duchowym poziomie z pomocą wielu Roślin Medycyny.

Rape, Spacer Medycyny, Sweat Lodge, Sananga, Ceremonia Medycyny.

W pierwszym dniu odosobnienia poprzez medytację i Spacer Medycyny odnajdziemy intencję i skoncentrujemy się na niej. Drugiego dnia rozpocznie się proces uzdrawiania poprzez głębokie oczyszczenie w Ceremonii Rape. Zakończymy dzień w Szałasie Potów, by otworzyć kanały do duchowych światów. Trzeciego dnia Don Eduardo zaprosi Nas do Despacho – ceremonii wdzięczności I błogosławieństw z tradycji Inków. Po niej otrzymamy krople do oczu Sananga (nazywane Królową Lasu) dla poprawy koncentracji I otwarcia drogi do wizji. Następnie Don Eduardo otworzy Ceremonie Huachuma, dając świętej roślinie z Andów (San Pedro) przestrzeń dla dzielenia się jej mądrością, naukami i uzdrawianiem. Ostatni dzień to wymiana i integracja doświadczeń odosobnienia.

 

Cena czterodniowego odosobnienia to 1850 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 500 złotych na konto podane na stronie Cennik. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym.

 

Maksymalna ilość osób: 20.

 

 

 


 

Don Eduardo Chura Apaza. Pochodzi z ludu Quero, ostatnich potomków Inków. Quero to mała rdzenna społeczność mieszkająca na wysokości 4000 metrów w Andach z daleka od cywilizacji. Dzięki temu położeniu udało im się ocalić swą tradycję i wiedzę do dnia dzisiejszego. Dziś znani są jako mistrzowie harmonizowania energii. Kilkanaście lat temu Starszyzna Quero zadecydowała o wysłaniu swoich healerów w świat i dzielenia się wiedzą, uzdrawianiem i sekretem życia zgodnie z naturą na tej Planecie. 

Don Eduardo ma 32 lata i od swego ojca Francisco Chura Flores otrzymał nauki, przekaz i inicjację w tradycji szkoły Społeczność Czterech Wiatrów”. Obecnie pracuje, jako uzdrowiciel z tradycji andyjskiej.

 


 

Dieta. Integralną i konieczną częścią przygotowania do ceremonii jest specyficzna dieta, którą

utrzymać należy na minimum trzy dni przed i trzy dni po ceremonii. Należy unikać

wszelkich stymulantów (przyprawy, kawa, czarna herbata, cukier, sól, alkohol, wszelkie

używki). Nie jeść nabiału, mięsa (wyjątek-białe ryby), pokarmów sfermentowanych,

tłuszczy oraz wszelkich pokarmów smażonych. Wskazane są lekkie i proste pokarmy

takie jak świeże i gotowane owoce i warzywa, zboża (ryż, kuskus), chleb w umiarze,

oliwa z oliwek, miód, herbaty ziołowe.

 

Dieta nie polega na tym żeby się głodzić, ale by dobrze przygotować ciało do procesu.

Dieta jest kluczowym elementem przygotowania i nie należy jej lekceważyć. Należy

przerwać przyjmowanie leków antybiotykowych i innych środków medycznych (nawet

do dwóch tygodni przed ceremonią).

 

UWAGA

Osoby przyjmujące leki neuropsychiatryczne, antydepresyjne, stymulujące oraz syntetyczne narkotyki zobowiązane są do wcześniejszego poinformowania organizatorów, tak by mogła zostać podjęta decyzja, co do ich ewentualnego udziału w Ceremonii. Dotyczy to też osób przyjmujących takie leki do pół roku przed datą warsztatów.

4 DNIOWE WARSZTATY – Ceremonia Huachuma 
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com