16 lipca 2023

Molly i Daniel.

 

Wyobraź sobie możliwość wejścia w jeden ze swoich snów....

Masz czas spokojnie się rozejrzeć, doświadczyć świadomie emocji...

Wejść w proces aktywowania wyobraźni dźwiękiem. Połóż się, oddychaj, śpij....

 

Masz zaproszenie do wspólnego śnienia, zawieszonego między światami. Do poddania się procesowi niemyślenia i podążania za pojawiającymi się wizjami i emocjami.

 

W bezpiecznej przestrzeni zamkniętego kręgu, naszą podróż rozpoczniemy od praktyki prowadzenia dziennika snów, wybierając sen, w który wejdziemy za pośrednictwem techniki activ imagination i dźwięku instrumentu używanego do wywoływania stanów podobnych do transu – kalimby.

 

Informacje praktyczne: Sen będzie trwał około 1,5 godziny. Prosimy o wygodne ubranie i zabranie ze sobą długopisu i papieru lub notatnika.

 

 


 

Daniel. Muzyk z Polski, głęboko związany z instrumentami perkusyjnymi i rytmem. Ukończył

religioznawstwo, po czym jego rozwój duchowy i muzyczny zaczęły łączyć się w jedną ścieżkę.Wielokrotnie podróżował na Wschód, zdobywając teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat tego, jak zapisywać emocje w muzyce instrumentalnej i improwizować na nich. Jego fascynacja przeniosła się na ćwiczenie umiejętności słuchania i aktywnego odkrywania muzyki, jako języka komunikacji i świadomego łączenia się z ludźmi i ich emocjami. Przez ponad 10 lat Daniel zbierał doświadczenia; męskich kręgów, ceremonii, podróżując i świadomie dzieląc się swoimi darami. Zafascynowany potencjałem psychodelików,jako narzędzia terapeutycznego świadomie wykorzystując stany psychodeliczne w swoich twórczych eksploracjach, Daniel odnalazł swoje powołanie – alchemiczny proces przekształcania emocji w dźwięk.

 

Molly. Artystka, psycholog, marzycielka i podwodna tancerka mieszkująca w górach Synaj, nad

Morzem Czerwonym. Ukończyła studia z zakresu sztuk pięknych na Uniwersytecie w Brighton w Anglii, gdzie badała naturalne procesy zachodzące w przyrodzie, jako zwierciadło ludzkiej kondycji. Tworząc artystyczne rytuały i performanse oparte na procesach, bada możliwości i techniki uwalniania emocji i wspomnień. Po trzech latach spędzonych w Indiach na badaniu praktyk rytualnych i po ukończeniu studiów magisterskich z psychologii głębi jungowskiej, praca terapeutyczna Molly skoncentrowała się na rytuałach i technice Active Imagination wspomaganej psychedelikami i doświadczeniami rebirthingu. Molly łączy swoje pasje (praca ze snami, mity, pisanie, doświadczenia somatyczne i oddech), dla tworzenia możliwości odkrywania głębi ludzkiego jestestwa.

 

ACTIVE IMAGINATION SOUND JOURNEY
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com