1. en
bezpieczeństwo egzystencjalne - wykład

Tomasz Gruba

 

Zapraszam do wspólnego spotkania na którym weźmiemy na ruszt nasze „Bezpieczeństwo egzystencjalne”. Zaprezentuję praktyczną wiedzę oraz narzędzia, dzięki którym możesz bezpieczniej poczuć się w swym doświadczaniu życia.

 

Będzie o tym jak neutralizować cierpienie i czym ono jest. W jaki sposób działa matryca relacji międzyludzkich i jak wpływamy na siebie z jej perspektywy. Skupimy się także na mechanizmach umysłu, które blokują nasz pełny potencjał do bycia w przepływie. Odniosę się do współczesnych badań naukowych, a także do filozofii kultur antycznych.

 

Zapraszam słonecznie wszystkich chcących rozwijać się ku lepszemu życiu.
 
czas 3 h

 

 

 


 

Tomasz Gruba. Organizator licznych wydarzeń, wykładów i szkoleń mających na celu podnosić jakość ludzkiego życia. Wiceprezes Fundacji Ogród Kreacji. Podczas swojej działalności współorganizowałem min. Festiwale Filmów Kontrowersyjnych, Konwenty Wiedzy Alternatywnej, konferencję enteogeniczną, warsztaty świadomego śnienia, warsztaty pracy z relacjami międzyludzkimi, cykle spotkań Nasiona Wiedzy. Kieruje się dewizą, że wiedza to największy skarb jakim możemy się dzielić. Moim obecnym celem jest przekazanie ludziom, w zrozumiały sposób, jak najwięcej wiedzy praktycznej, z zakresu tematów, które ze mną rezonują. 

 

23 lutego 2018