05 czerwca 2022

SzurSure Performative Group.

 

Przyjdź, pozwól sobie być i doświadczać przyjemności. Połącz się ze sobą oraz otaczającą Cię rzeczywistością, poczuj swoje potrzeby i pragnienia, eksploruj wspólne działanie lub zaakceptuj dystans. Słuchaj siebie i dziel się sobą samym, tym co czujesz poprzez ruch, taniec i głos. Tematem przewodnim warsztatów będzie improwizowane performowanie z użyciem własnego ciała jako narzędzia przekazu. Będziemy pracować poprzez ruch intuicyjny, działanie z partnerem, pracę z ciałem i uważnością, medytację. A na koniec czeka nas sesja odprężających bodyworków. Zapraszamy na drugą edycję Ciała Poszukującego :) Pozwól sobie na radość w ruchu!

 

 


 

SzurSure Performative Group. Grupa Perfomatywna SzurSure zrzesza pasjonatów ruchu, improwizacji i grupowej kreacji. „Wierzymy, że połączenie pomiędzy otoczeniem a światem wewnętrznym kreuje nasze otoczenie. Przestrzeń dookoła nas wpływa na nasze ciała i tworzy nową rzeczywistość.” Mamy 2 główne obszary działań:

 

  • Artystyczno-performatywny: realizujemy performensy site-specific w przestrzeni publicznej. Wierzymy, że połączenie pomiędzy światem wewnętrznym a zewnętrznym kreuje nasze otoczenie - przestrzeń dookoła nas wpływa na nasze ciała i tworzy historie.
  • Warsztatowy: prowadzimy warsztaty ruchowe, związane z tematyką świadomości ciała, połączenia ze sobą i światem dookoła. Warsztaty bazują na takich technikach i nurtach pracy z ciałem jak improwizacja ruchowa, kontakt improwizacja, taniec intuicyjny i authentic movement, bodyworki (masaż intuicyjny), medytacja, taniec współczesny, taniec butoh itd.

 

Fotografa: Andriej Szypiłow  

 

Body Lab - Ciało Poszukujące
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com