22 lipca 2020

Kosmiczny Szaman, Bursztynowy Szaman.

 

Święte Drzewo Afryki jest wykorzystywane przez Pigmejów w fizycznych i duchowych uzdrawiających rytuałach od tysięcy lat. Kora tej rośliny jest w bezpośrednim kontakcie z ziemią, jest membraną która prowadzi wymianę między rośliną a ziemią. Doświadczenia podczas ceremonii przebiegają z poczuciem intensywnej hiper-obecności. Święte Drzewo uczestniczy w leczeniu urazów i ran, od najbardziej fizycznych do najbardziej subtelnych (duchowych). Przyjmując tę roślinę, ponownie wykorzystujesz całą siłę wszechświata, która jest w tobie i w każdym z nas i z poczuciem głębokiej AKCEPTACJI korzystasz z tej siły do uzdrawiania. Spożywając Święte Drzewo, można też w razie potrzeby, regulować podstawowe uzależniające nawyki i przyczyny uzależnień, bez względu na uzależnienia w których żyjesz.

 

Koszt ceremonii 800 złotych.

 

Ceremonia odbędzie się przy minimalnej ilości 5 osób. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (do 30 osób) prosimy o rezerwację miejsc poprzez wpłatę zaliczki w kwocie 200 zł na konto podane w Cenniku do piątku 7 sierpnia.

 

Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska

 


 

ZALECENIA:

- Na miejsce ceremonii najlepiej jakbyś przyjechał dzień wcześniej. Ceremonia wymaga od uczestników dużej ilości energii, więc najlepiej wyspać się dzień wcześniej, wypocząć.

- W dniu ceremonii robimy post, pijemy tylko wodę (jeżeli nie masz doświadczenia z postem to możesz zjeść lekkie śniadanie). Przed rozpoczęciem ceremonii spotykamy się o godzinie 10.00 w dniu 11 sierpnia. Jest to bardzo ważny czas, potrzebny na przygotowanie się do ceremonii, medytacje z intencją, zaznajomienie się z przebiegiem ceremonii i stworzenie energii grupy.

- Ceremonie rozpoczynamy około 18.00 w dniu 11 sierpnia. Ceremonia trwa całą noc, jednak proces nie kończy się następnego dnia, tylko dopiero 13 sierpnia rano lub około południa. Ten czas jest niezbędny aby zintegrować doświadczenia, energetycznie stanąć na nogi, podzielić się doświadczeniami i zakończyć proces. Zachęcamy aby spisać swoje doświadczenia, aby móc przenieść je do życia codziennego.

- Załóż wygodne dla siebie ubranie. Przynieś rzeczy na których możesz się położyć: karimata, śpiwór, poduszka. Weź ze sobą coś do pisania i notowania.

- Przygotowując się do ceremonii, na 4 dni powstrzymaj się od alkoholu, narkotyków, pikantnych posiłków (w tym czosnku), ogranicz ilość cukru. Nie angażuj się w substancje rekreacyjne. Pij więcej wody niż zwykle. - Żeby przystąpić do ceremonii potrzeby jest ogólnie dobry stan zdrowia, zdrowe serce i wątroba.

Przeciwwskazaniami do uczestnictwa jest słaby ogólny stan zdrowia, psychoza, problemy z sercem, słabe wyniki wątroby, wrzody, zapalenie żołądka, zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego i ciąża.

 


 

Szaman Maciej (Kosmiczny Szaman). Jako istota manifestująca się w ciele ludzkim potrzebował prawie 40 lat aby w pełni rozpoznać swoje przejawienie. Była to droga pełna wyrzeczeń i trudnych inicjacji, gdyż ścieżka, którą kroczył to ścieżka wyzbywania się swoich wyobrażeń, gdzie jedyną weryfikacją doświadczeń pozostawało serce i zadziewanie się zdarzeń. To one na końcu doprowadziły do jego pełnej manifestacji jako szamana.

 

Szaman Tomasz (Bursztynowy Szaman). Imię Bursztynowy jest symbolem istoty, która pomimo warunków totalnie obcych zachowała światło. Bursztyn wydobywa się z ziemi z głębokości gdzie nie ma światła, gdzie nie wiadomo jakie ciśnienie, jakie temperatury wpływają - a mimo wszystko, w tych warunkach w których światło jest zupełnie ostatnią rzeczą która może istnieć wydobywa się bursztyn. Bursztyn zawsze jest pełen życia, pełen energii, pełen ognia i niezależnie od warunków zewnętrznych przejawia swoje pierwotne właściwości. Od lipca 2012 roku do chwili obecnej, intensywnie pracuję ze świadomością ucząc się w Szkole Szamana Szamana Tańcującego z Wiatrem, w Szkole Szamanów na Hondraskach w Szczyrku.

CEREMonia afryki - medycyna boga
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com