28 lipca 2021

Waldemar Borowski, Rafał Wyszyński.

 

11 sierpnia 2023 godzina 10:15. Czas trwania 3-6 godzin.

 

Ceremonia dnia będzie polegać na intergracji doświadczenia życia podczas spaceru do lasu i spotkania z przyrodą. W trakcie: Medytacje, Ćwiczenia oddechowe i Fizyczne.

 

My Słowianie też medycynę mamy. AmaŁaska - Muchomor czerwony (Amanita muscaria) to najstarszy święty grzyb. Używany do komunii z Niebem. Znany w już w miejscu Eden. Królowa Amanita, lub też Król Muchomor według prastarych wierzeń został podarowany nam jako lek na ludzkie dolegliwości, od zwątpienia i niepewności do oczu nie widzących i serc nie czujących. “Dodaje odwagi, kładzie do snu, prostuje kości, pomaga w miłości”. ;-) Pokazuje gdzie jesteśmy, pomaga integrować miejsce i czas w którym się znajdujemy aby w pełni korzystać z naszego życia, i odnaleźć się w okolicznościach, w których przyszło nam żyć.

 

Jest tu z nami aby pokazać nam jak współgrać z naturą - wszechogarniającą miłością która jest wokół nas, i wspiera nas na każdym kroku i w  każdym obszarze. Daje zrozumienie na bardzo głębokim poziomie siebie samego i ludzi wokół nas. Przemęczonych położy spać, utuli i zadba. Nieśmiałym pozwoli otworzyć skrzydła i poczuć pełnię oddechu. Potrzebującym pokaże gdzie są i jak działać aby w zgodzie z sercem i naturą. Okazującym poszanowanie pokaże jak być: elastycznym jak woda, lekkim jak wiatr, nieustraszonym jak ogień.

 

W Ceremoniach mogą wziąć udział zarówno osoby będące częścią Festiwalu Zielone Kręgi, jak i osoby, które przyjadą tylko na tą jedną ceremonię.

 

Zabrać ze sobą: Koc, woda niegazowana, soczyste, miękkie, wodniste owoce jak: winogrona, brzoskwinie, pomarańcze, arbuz.

 

Cena 700 złotych, zaliczka 200 złotych, wpłata na konto podane w Cenniku.

 


 

Dla uwrażliwienia doświadczeń korzystne jest aby uczestnicy na 3 dni przed ceremonią lub przynajmniej na 24 godziny przed : przeszli na lekkostrawną dietę pełną surowych owoców, warzyw, lub prostych, lekkostrawnych gotowanych posiłków np.na parze, bez tłuszczu, mięsa, nabiału i ciężkostrawnych pokarmów smażonych. Największe uwrażliwienie następuje podczas postu na owocach, sokach lub wodzie i powstrzymaniu się od stałych pokarmów. W szczególności korzystne jest, aby wykluczyć przed ceremonią i zaraz po niej: alkohol, gazowane napoje, ostre przyprawy, cukier, sól, kofeinę, czarną herbatę, kawę, i wszelkie substancje stymulujące i zmieniające świadomość, w razie przyjmowania jakichkolwiek lekarstw, środków prosimy o kontakt przed ceremonią w celu podjęcia decyzji czy dana osoba może wziąć udział w ceremonii.

 


 

Waldemar Borowski. Malarz, wizjoner, artysta, grafik, znawca enteogenów. Pasjonat astrologii wedyjskiej, biologiki i diety witariańskiej. Autor książki 'Święty Grzybóg'. Pracuje z Amanitą od 2012. Ceremoniom towarzyszą intencje wglądu w prawdę, wybaczenia i oczyszczenia świata z cierpienia.

 

Rafał Wyszyński. Praktyk harmonii, zdrowia, równowagi życia, pasjonat naturalnej higieny i natury, muzyk, synchronizator rytmologiczny, owocojad. W naturze upatrujący wszelkich rozwiązań, odpowiedzi jak też i źródła wiedzy która pozwala człowiekowi być szczęśliwym, spełnionym i radosnym. Obserwuj naturę i ją naśladuj - to przepis na harmonijne życie. Poszukiwacz naturalnych medycyn od 21 lat, na Amanitę natrafił poszukując najlepszego naturalnego, rośliwnnego źródła witaminy D, czystego, nieprzetworzonego, naturalnie zabezpieczonego przez słońce i las. Odkrył, że Amanita dodatkowo poza wspomaganiem procesów regeneracji ciała i prostowania kręgosłupa, prostuje także myśli, otwiera serce, pozwala człowiekowi dostrzec samego siebie z dystansu, poczuć i wziąć odpowiedzialność za swoje życie.

CEREMonia amy - dzień
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com