08 czerwca 2022

Yari, Paula.

 

11 sierpnia 2023 godzina 22-ga po koncercie na Zielonych Kręgach.

 

Wachuma to święty kaktus, pochodzący z andyjskich gór. Aktywnym składnikiem Wachumy-San Pedro jest meskalina. Jest używany od ponad 4000 lat do leczenia i poszerzania świadomości. Jest znany jako łagodna lecz potężna męska Roślina Nauczyciel.

 

Wachuma to narzędzie do medytacji i samoświadomości, pomagające usunąć traumatyczny stres z przeszłości i umożliwić sposób bycia skoncentrowany na sercu. Może wydobyć ograniczające myśli i przekonania na powierzchnię świadomości, a to, co już nie służy naszej najwyższej prawdzie, ma szansę zostać uwolnione. Oczyszczając i równoważąc ciało, umysł i ducha, ułatwia poszerzenie świadomości i stwarza miejsce na większą lekkość w naszym doświadczeniu życiowym. Uwolnienie się od naszych ograniczeń pomaga nam mieć lepsze samopoczucie, miłość i przywiązanie do innych oraz głębsze połączenie z Matką Ziemią.

 

Leki przeciwdepresyjne „SSRI” nie mają dobrego związku z medycyną. Osoby przyjmujące leki MUSZĄ informować nas o lekach i dawkowaniu. 

 

W Ceremonii mogą wziąć udział zarówno osoby będące częścią Festiwalu Zielone Kręgi, jak i osoby, które przyjadą tylko na tą jedną noc. 

 

Cena Ceremonii to 900 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 400 złotych na konto podane w Cenniku. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska

 

 

 


 

Yari i Paula. Ceremonię poprowadzi Yari z Peru wraz ze swoją partnerką Paulą z Niemiec. Yari od 15 lat pracuje z lekami ucząc się od różnych plemion z tradycji andyjskich i amazońskich (Chavin, Qeros, Ashaninka, Katukina) Paula to  piosenkarka i autorka pieśni  medycyny. Wspólnie oferują bezpieczną i pełną miłości przestrzeń do spotkania się w celu uzdrowienia i zjednoczenia indywidualnej intencji każdego uczestnika, ze wspólną modlitwą połączenia z naszym sercem, z naturą, prostotą życia. Przestrzeń Ceremonii wypełniają śpiewem, muzyka i klarowną, czystą intencją.

CEREMONIA ANDÓW - WACHUMA
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com