24 czerwca 2022

Kauil Kauac.

 

Substancja, wytworzona przez Bufo Alvarius, ropuchę żyjącą na pustyni Sonora w Meksyku, zapewnia szybką drogę do doświadczenia jedności i absolutnej identyfikacji z Uniwersalną świadomością.

 

Ropuchy Bufo Alvarius są łapane tylko w celu uzyskania substancji, która jest ekstrahowana z ich gruczołów. Ropuchy są następnie wypuszczane z powrotem do natury.

 

Po spożyciu przez inhalację doznanie trwa około 15 minut (w czasie ziemskim), żadne specjalne przygotowanie nie jest konieczne. Poświata trwa kolejne 30 minut, podczas których doświadczenie jest przetwarzane. Po godzinie człowiek może zachowywać się zupełnie normalnie.

 

Uczestnicy zazwyczaj oceniają swoje doświadczenia jako najpotężniejsze przeżycie duchowe, jakie kiedykolwiek mieli. Doświadczenie jest bardzo krótkie, ale bardzo intensywne. Odbywa się poza percepcją zmysłową i można by powiedzieć, że zmierza bezpośrednio do stanu pierwotnego jasnego światła. W ciągu kilku sekund tożsamość osobowa i indywidualna jaźń zostają zdemontowane, a świadomość identyfikuje się z Uniwersalną świadomością poza czasem i przestrzenią. Ten stan jest wysoce uzdrawiający, równoważący i integrujący na poziomie fizycznym. Zaleca się stanie i dotknięcie ziemi stopami. Na poziomie mentalnym „nowa tożsamość” jest składana na nowo i w nowy sposób.

 

Po powrocie do rzeczywistości, wiele pomysłów, spostrzeżeń i wglądów pojawia się i oczekuje na przetworzenie. Kolejne 14 dni zwykle opisuje się jako okres, w którym życie zmienia się w zaskakujący sposób, a człowiek doświadcza  wielu dynamicznych procesów, nieoczekiwanych zdarzeń i synchroniczności.

 

 Leki przeciwdepresyjne „SSRI” nie mają dobrego związku z medycyną. Osoby przyjmujące leki MUSZĄ informować nas o lekach i dawkowaniu. 

 

W Ceremonii mogą wziąć udział zarówno osoby będące częścią Festiwalu Zielone Kręgi, jak i osoby, które przyjadą tylko na nią. Cena Ceremonii to 600 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 200 złotych na konto podane w Cenniku. Zapisać można się również na miejscu ustalając termin Ceremonii. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska

 

 

 


 

Kamil Kauac. Pochodzi z Meksyku. Ukończył studia w zakresie medycyny ogólnej i przez 2 lata pracował jako lekarz medycyny ratunkowej. Rozczarowany jej skutecznością porzucił tę ścieżkę i zaczął szukać innych sposobów leczenia  eksplorując medycynę tradycyjną. Odkrył temazcal (inipi/ szałas potu) i rozpoczął naukę na Czerwonej Ścieżce. Po 12 latach stał się Tancerzem Słońca. Podczas nauki medycyny tradycyjnej zaczął tworzyć własną SOULwork opartą na bazie psychoterapii psychodelikami i estrogenami. Prowadził wiele Ceremonii z Roślinami Medycyny. W swojej pracy wykorzystuje całą zdobytą wiedzę dla realizacji holistycznej wizji jednoczesnego uzdrowienia umysłu, ciała i ducha.

CEREMONIA BUFO ALVARIUS
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com