18 czerwca 2023

Irving Verazaluce.

 

Substancja, wytworzona przez Bufo Alvarius, ropuchę żyjącą na pustyni Sonora w Meksyku, zapewnia szybką drogę do doświadczenia jedności i absolutnej identyfikacji z Uniwersalną świadomością. Ropuchy Bufo Alvarius są łapane tylko w celu uzyskania substancji, która jest ekstrahowana z ich gruczołów. Ropuchy są następnie wypuszczane z powrotem do natury.

 

Przez ostatnie lata Irving miał silne relacje z ludem Comcaac, sam zbierał i wydobywał lekarstwo na pustyni oraz dzielił się nim w odpowiedzialny i pełen szacunku sposób.

 

Kilka dni przed zabiegiem wskazane jest przestrzeganie lekkostrawnej diety – należy unikać potraw smażonych, pikantnych lub trudnych do przetworzenia. Ponadto należy wyrzec się alkoholu, narkotyków oraz czynności seksualnych. Wszystkie te porady są opcjonalne, ale mogą pomóc Ci uzyskać znacznie głębsze doświadczenie i odnieść większe korzyści z leczenia.

 

Po spożyciu przez inhalację doznanie trwa około 15 minut (w czasie ziemskim), żadne specjalne przygotowanie nie jest konieczne. Poświata trwa kolejne 30 minut, podczas których doświadczenie jest przetwarzane. Po godzinie człowiek może zachowywać się zupełnie normalnie.

 

Uczestnicy zazwyczaj oceniają swoje doświadczenia jako najpotężniejsze przeżycie duchowe, jakie kiedykolwiek mieli. Doświadczenie jest bardzo krótkie, ale bardzo intensywne. Odbywa się poza percepcją zmysłową i można by powiedzieć, że zmierza bezpośrednio do stanu pierwotnego jasnego światła. W ciągu kilku sekund tożsamość osobowa i indywidualna jaźń zostają zdemontowane, a świadomość identyfikuje się z Uniwersalną świadomością poza czasem i przestrzenią. Ten stan jest wysoce uzdrawiający, równoważący i integrujący na poziomie fizycznym. Zaleca się stanie i dotknięcie ziemi stopami. Na poziomie mentalnym „nowa tożsamość” jest składana na nowo i w nowy sposób.

 

Po powrocie do rzeczywistości, wiele pomysłów, spostrzeżeń i wglądów pojawia się i oczekuje na przetworzenie. Kolejne 14 dni zwykle opisuje się jako okres, w którym życie zmienia się w zaskakujący sposób, a człowiek doświadcza  wielu dynamicznych procesów, nieoczekiwanych zdarzeń i synchroniczności.

 

Leki przeciwdepresyjne „SSRI” nie mają dobrego związku z medycyną. Osoby przyjmujące leki MUSZĄ informować nas o lekach i dawkowaniu. 

 

W Ceremonii mogą wziąć udział zarówno osoby będące częścią Festiwalu Zielone Kręgi, jak i osoby, które przyjadą tylko na nią. Cena Ceremonii to 650 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 200 złotych na konto podane w Cenniku. Zapisać można się również na miejscu ustalając termin Ceremonii. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska

 

 


 

Irving Verazaluce. 

Mieszka  w Amatlán de Quetzalcoatl w Meksyku. Sundancer, Prowadzący Szałasy Potów,  przewodnik medytacji w ruchu, terapeuta. Pochodzi z linii  tradycyjnych uzdrowicieli. Po babci i prababce odziedziczył sztukę Temazcalu - szałasu potów i tradycyjnego uzdrawiania poprzez sobadę (tradycyjny masaż meksykański) i ziołolecznictwo.

Przez wiele lat przebywał wśród plemion Wixaritari (Huichol) i Comcaac (Seri) z pustyni Sonora na północy Meksyku, pracując i ucząc się ich kultury, zwyczajów i metod uzdrawiania. Korzysta z różnych narzędzi, takich jak muzyka medycyny, medycyna roślinna, terapie, ekspresja artystyczna, Ceremonie i świadome wydarzenia, które mają na celu tworzenie przestrzeni dla przebudzenia esencji serca. Jest także inżynierem dźwięku i DJ-em, a poprzez dźwięk, muzykę i ruch tworzy przestrzenie, w których ludzie mogą połączyć się ze sobą, swoją wolnością i mocą. Uczestniczył w spotkaniach i ruchach takich jak Consejo de Visiones, Ser Agua, Boom Festival, Ometeotl, Cosmic Convergence, Tajin, Voodohop - kolektyw i wielu Sun Dances, Moon Dances i Vision Quests w różnych częściach świata. 

CEREMONIA BUFO ALVARIUS
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com