22 czerwca 2023

Siti Naturaleza.

 

Witamy w naszym domu, we wspólnym kręgu. Najpierw zaproszę Cię na ambientową Sound Journey - wewnętrzną podróż prowadzoną przez wiele dźwięków, pochodzących z elementów natury i wszechświata, o różnych częstotliwościach i wibracjach… każdy rezonować będzie  z inną częścią ciała. Te dźwięki wprowadzą Cię w stan całkowitego relaksu, w którym może nastąpić uzdrowienie i połączenie z wyższą świadomością.

 

Następnie odprawimy Ceremonię Kakao. To święte lekarstwo  poprowadzi nas do poczucia głębokiego wewnętrznego połączenia z naszym sercem i duszą.

 

Możesz doświadczyć wielu różnych doznań, w tym: wizji, zmian emocjonalnych, uwolnienia blokad, otrzymania  odpowiedzi na pytania, inspiracji, poczucia połączenia z intuicją, odzyskania wspomnień, fizycznego drżenia/mrowienia, głębokiego relaksu i wyciszenia.

 

Na zakończenie tej Ceremonii podzielę się akustyczną muzyką na żywo, śpiewem w kręgu i pieśniami medycyny, byśmy poczuli mistyczną jedność i ciepłe kochające wibracje. 

 

 

 


 

Siti Naturaleza. Rozpoczęła swoją muzyczną podróż kierując się energią wiatru i głębokim połączeniem z Matką Naturą. Jest intuicyjną artystką z Indonezji, która rozwinęła swoją muzykę w Europie. Używa swojego głosu, jako lekarstwa do leczenia i podnoszenia wibracji na tej planecie. Siti współpracowała z wieloma  artystami z całego świata. Koncertując stara się dostrajać do publiczności i wyrażać autentyczne emocje, by przynieść zbiorowe uzdrowienie.

 

https://on.soundcloud.com/c9D9NmmEv3kArczM9

CEREMonia cacao
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com