20 czerwca 2022

Kike Luna.

 

11 sierpnia 2022 godzina 22-ga po koncercie na Zielonych Kręgach.

 

Dziadek Peyotl (Hikuri) jest świętym i drogocennym lekarstwem z pustyni Wirikuta w Meksyku, używanym w duchowy sposób od tysięcy lat. Ma głęboki wpływ na uzdrowienie naszych serc i wniesienie radości i siły do ​​naszego życia. Ceremonia, której nauczyliśmy się od starszych z plemienia Huicholi, tworzy doskonałą przestrzeń dla wspólnego plemiennego doświadczenia uzdrawiania i puszczania wszystkiego, co nie służy. Zbieramy się w poszukiwaniu radości, szczęścia, uzdrowienia i miłości. To doskonała okazja, by otrzymać odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

 

Dziadek otwiera nasze serca, abyśmy mogli zamanifestować nowy sposób życia. Łączy nas z całym stworzeniem, z przodkami, duchami, kierunkami i żywiołami: Ogniem, Wodą, Wiatrem i Ziemią. Spotykamy się, by otrzymać przewodnictwo w czasach planetarnej transformacji, aby spleść razem nowy czas piękna i harmonii dla wszystkich istot.

 

Będzie to Ceremonia w strukturze tradycyjnych ceremonii indiańskich, przy ogniu, trwająca całą noc, z 4 tytoniami, bębnem na wodę i grzechotką, modlitwą wody o północy, wodą poranną, pieśniami i świętym pokarmem rano.

 

Leki przeciwdepresyjne „SSRI” nie mają dobrego związku z medycyną. Osoby przyjmujące leki MUSZĄ informować nas o lekach i dawkowaniu. 

 

W Ceremonii mogą wziąć udział zarówno osoby będące częścią Festiwalu Zielone Kręgi, jak i osoby, które przyjadą tylko na tą jedną noc. 

 

Cena Ceremonii to 900 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 400 złotych na konto podane w Cenniku. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska

 

 

 


 

Kike Luna. Pochodzi z Meksyku. Od 30 lat jest na ścieżce medycyny, ucząc się ceremonialnych rytuałów od Starszych rdzennych Amerykanów, a także od tradycyjnych curanderos z Ameryki Południowej. Jest Tancerzem Słońca  i od ponad 12 lat prowadzi Szałasy Potów i Ceremonie. Podczas Ceremonii śpiewa i gra na wielu instrumentach  utrzymując wysokie wibracje przestrzeni. Dba o samopoczucie i właściwą pracę uczestników.

CEREMonia hikuri
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com