20 czerwca 2022

Zapraszamy Was serdecznie 11 sierpnia 2022 po koncercie na Zielonych Kręgach na CEREMONIĘ HIKURI.

 

Będzie to Ceremonia w strukturze tradycyjnych ceremonii indiańskich, przy ogniu, trwająca całą noc, z 4 tytoniami, bębnem na wodę i grzechotką, modlitwą  wody o północy, wodą poranną, pieśniami i świętym pokarmem rano. Poprowadzi ją Kike Luna z Meksyku, kroczący 30 lat ścieżką medycyny. 

 

Dziadek Peyotl (Hikuri) jest świętym i drogocennym lekarstwem z pustyni Wirikuta w Meksyku, używanym w duchowy sposób od tysięcy lat. Ma głęboki wpływ na uzdrowienie naszych serc i wniesienie radości i siły do ​​naszego życia. Ceremonia, której nauczyliśmy się od starszych z plemienia Huicholi, tworzy doskonałą przestrzeń dla wspólnego plemiennego doświadczenia uzdrawiania i puszczania wszystkiego, co nie służy. 

 

W Ceremonii mogą wziąć udział zarówno osoby będące częścią Festiwalu Zielone Kręgi, jak i osoby, które przyjadą tylko na tą jedną noc. 

 

Cena Ceremonii to 900 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 400 złotych na konto podane w Cenniku. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska.

 

 

 

CEREMONIA HIKURI
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com