08 czerwca 2022

Pedro Collares. 

 

Medycyna Amazonii to tradycyjny napar stosowany u niektórych plemion z północno-zachodniej Amazonii. 

Dla pierwotnych plemion roślina ta jest świętym lekarstwem duchowym, które ma moc ukazania nam prawdy o naszym istnieniu.

 

Może zapewnić silne oczyszczenie na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Ceremonia inspirowana będzie zwyczajami narodu Yawanawa. W pierwszej części zaśpiewamy tradycyjne pieśni bez instrumentów, po czym korzystając z gitarę i bębnów, zagramy rodzimą muzykę, a także piosenki lecznicze z innych tradycji, zapraszające do tańca i świętowania przy ognisku.

 

Leki przeciwdepresyjne „SSRI” nie mają dobrego związku z medycyną. Osoby przyjmujące leki MUSZĄ informować nas o lekach i dawkowaniu.

 

W Ceremonii mogą wziąć udział zarówno osoby będące częścią Festiwalu Zielone Kręgi, jak i osoby, które przyjadą tylko na tą jedną noc.

 

Cena Ceremonii to 900 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 400 złotych na konto podane w Cenniku. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska

 

Zapraszamy serdecznie osoby chcące dotknąć magii medycyny z brazylijskiej dżungli (aya).

 

 

 


 

Pedro Collares. „Urodziłem się w Rio de Janeiro w Brazylii. Poświęcam swoje życie Dźwiękowi jako narzędziu do uzdrawiania i samopoznania. 20 lat temu poczułem zew rośliny, a to wezwanie skłoniło mnie do uczestniczenia w wielu rytuałach w Kościoła União do Vegetal i Santo Daime. W 2012 roku po raz pierwszy spotkałem Pajé (Medicine Man) z plemienia Yawanawa. Wspierałem jego ceremonię i od tego czasu moje życie się zmieniło. Dano  mi możliwość udania się do serca lasu, by uczyć się od ludzi plemienia i wziąć udział w kilku dietach z roślinami. W tradycyjnym chrzcie Huni Kuin trzymałam imię Biná Hui Bei (To znaczy Ścieżka Głosu). Przez ostatnie 10 lat poświęciłem się sprowadzaniu do Europy przedstawicieli Yawanawa i Huni Kuin, organizowaniu Ceremonii, a także studiowaniu i uczeniu się z nimi. Nie jestem szamanem ani uzdrowicielem. Prawdziwym szamanem jest lekarstwo, nasz mistrz roślinny nauczyciel. Ten, który leczy i pokazuje najgłębszą prawdę o Twoim istnieniu. Otwieram tę przestrzeń tylko po to, abyś mógł poznać siłę z lasu, towarzyszę śpiewem w Twojej podróży. Ceremonia jest inspirowana tradycją Yawanawa i Huni Kuin. Haux!"

CEREMonia MEDYCYNY AmazoŃSKIEJ
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com