01 sierpnia 2020

Txai Fernando.

 

Na Ceremonii Medycyny Dżungli, Txai Fernando otworzy swoją magiczną przestrzeń uzdrawiania muzyką. Siedząc w kręgu, udasz się w muzyczną podróż przez różne kolory tęczy, jednocześnie poszerzając swoją  świadomość. Rdzenne pieśni, gitary, flety, kalimby i bębny przywołają starożytne melodie, które pomogą osiągnąć głębokie wglądy zgodne z przesłaniami i mądrością Natury.

 

Ceremonia Medycyny Dżungli przeznaczona jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani głęboką, całościową pracą na wszystkich płaszczyznach swojego życia w celu uzyskania duchowego, emocjonalnego, psychicznego i fizycznego uzdrowienia oraz pomocy w rozwoju. Przed Ceremonią, każda osoba musi sformułować intencję i cel jaki chce osiągnąć, tak by energia mogła popłynąć we właściwym kierunku. Do ceremonii Szaman używa Roślin Mocy/ Roślin Nauczycieli. Duży nacisk kładziony jest na integrację grupy poprzez dzielenie się intencją oraz wspólne działania.

 

Koszt ceremonii 600 złotych. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (do 20 osób) prosimy o rezerwację miejsc poprzez wpłatę zaliczki w kwocie 200 zł na konto podane w Cenniku. 

 

Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska

 

 


 

ZALECENIA:

 

- Przygotuj się na tę pracę, utrzymując ciało i umysł w czystości co najmniej 3 dni przed i 3 dni po Ceremonii. Utrzymuj dietę wegetariańską i powstrzymaj się od smażonych fast foodów, cukru, kawy, alkoholu, narkotyków, telewizji i seksu bez miłości (zachowaj swoją energię seksualną proszę - szczególnie mężczyźni). Jeśli korzystasz z leków antydepresyjnych, nie możesz dołączyć do tej pracy. Proszę nie angażuj się w substancje rekreacyjne i odpocznij od Marihuany. Jeśli masz słabe serce, lub jakiekolwiek problemy fizyczne związane z sercem, musimy wiedzieć przed Twoim udziałem!

 

- Przynieś rzeczy, na których możesz się położyć i usiąść. Koce, maty do jogi, poduszki do medytacji. Butelka wody, latarka czołowa. Rozpoczynamy ceremonię o 21:00, ale chciałbym prosić wszystkich, aby przybyli najpóźniej o 19:30 na miejsce.

 

- Ceremonia rozpoczyna się o zachodzie słońca i kończy o wschodzie słońca, ale proszę daj sobie wystarczająco dużo czasu, najlepiej do godziny 12 stej w południe, aby zintegrować, zakończyć proces i podzielić się nim ze wszystkimi, zanim wrócisz do świata.

 


 

 

Txai Fernando. Brazylijski multiinstrumentalista z ogromnym doświadczeniem i twórca zaczarowanej muzyki. Dzieli się swoją tradycyjną muzyką ludową Violeiros z plemiennym rytmem, świętymi rdzennymi pieśniami, jak i muzyką klasyczną. Txai Fernando koncertuje w Europie od ponad 10 lat z wieloma światowymi muzykami w tym mistrzem kalimby Chandra Lacombe i tradycyjnymi Indios. Ma 20 lat doświadczenia w różnych liniach pracy z Ayahuascą, a ścieżka  Santo Daime i Huni Kuin są największymi filarami jego duchowej podróży. Swoim spokojem i mocą tworzy bezpieczną i magiczną przestrzeń, aby towarzyszyć i wspierać podróże uczestników ceremonii. 

Możesz posłuchać muzyki Txai na:  www.soundcloud.com/txai-fernando

CEREMonia medycyny brazylijskiej dżungli
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com