16 lipca 2021

Nacho Cano (Nak).

 

9 sierpnia 2021 godzina 22-ga po koncercie na Zielonych Kręgach.

 

Ceremonie Aya pomagają nam oczyścić, pobudzić i rozjaśnić nasze Ciało i Ducha, połączyć się  z Żywiołami Natury, ich siłą i mądrością, aby odzyskać naszą esencję i odblokować to, co ogranicza nas do bycia naszą prawdą. Ceremonia ta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani głęboką, całościową pracą na wszystkich płaszczyznach swojego życia w celu uzyskania duchowego, emocjonalnego, psychicznego i fizycznego uzdrowienia oraz pomocy w rozwoju. Będziemy również pracować nad  uzdrowieniem kobiecej i męskiej energii naszych przodków aby odzyskać spójność z całością. 

 

Na Ceremonii Medycyny Dżungli NAK otworzy magiczną przestrzeń uzdrawiania muzyką. Siedząc w kręgu, udasz się w muzyczną podróż przez różne kolory tęczy, jednocześnie poszerzając swoją  świadomość. Rdzenne pieśni - icaros, gitary, flety, kalimby i bębny przywołają starożytne melodie, które pomogą osiągnąć głębokie wglądy zgodne z przesłaniami i mądrością Natury.

 

 W Ceremonii mogą wziąć udział zarówno osoby będące częścią Festiwalu Zielone Kręgi, jak i osoby, które przyjadą tylko na tą jedną noc. 

 

Cena Ceremonii to 800 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 300 złotych na konto podane w Cenniku. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754.

 


 

Przygotuj się na tę pracę, utrzymując ciało i umysł w czystości co najmniej 3 dni przed i 3 dni po Ceremonii. Utrzymuj dietę wegetariańską i powstrzymaj się od smażonych fast foodów, cukru, kawy, alkoholu, narkotyków, telewizji i seksu bez miłości (zachowaj swoją energię seksualną proszę - szczególnie mężczyźni). Jeśli korzystasz z leków antydepresyjnych, nie możesz dołączyć do tej pracy. Proszę nie angażuj się w substancje rekreacyjne i odpocznij od Marihuany. Jeśli masz słabe serce, lub jakiekolwiek problemy fizyczne związane z sercem, musimy wiedzieć przed Twoim udziałem!

 

- Przynieś rzeczy, na których możesz się położyć i usiąść. Koce, maty do jogi, poduszki do medytacji. Butelka wody, latarka czołowa. Rozpoczynamy ceremonię o 21:00, ale chciałbym prosić wszystkich, aby przybyli najpóźniej o 19:30 na miejsce.

 

- Ceremonia rozpoczyna się o po koncercie ok.23 ciej i kończy o wschodzie słońca, ale proszę daj sobie wystarczająco dużo czasu, najlepiej do godziny 12 stej w południe, aby zintegrować, zakończyć proces i podzielić się nim ze wszystkimi, zanim wrócisz do świata.

 


 

Nacho Cano (Nak). Urodziłem się w 1971 w Madrycie. Jestem studentem Andyjsko - Amazońskiego Szamanizmu Peru i propagatorem  jego praktyki i legalności na całym świecie. Zajmuję się medycyną roślin i Icaros, opartą na amazońskiej peruwiańskiej tradycji ashaninka. Prowadzę ceremonie, diety, vision-quests i terapie w Madrycie i na Ibizie. Od ponad 20 lat pracuję  w peruwiańskiej dżungli Amazonii z różnymi szamanami i tradycjami: w Pucallpa z mistrzem Ashaninki Juanem Floresem, mistrzem Lamas Aladino. W Madre de Dios i Cuzco z Matsigenka / Mistrzem Wachipaire Alberto, w Tarapoto z mistrzem Winstonem Chujandamą i w Iquitos z mistrzem tabaquero Ernesto Garcią. Od 15 lat tworzę, jako niezależny dyrektor kreatywny dla różnych firm z sektora marketingu, sztuki i kultury.

 

mucura.com

plantaforma.org

vivaburger.es

hermanosis.com

naknet.com

recmadrid.com

CEREMONIA MEDYCYNY DŻUNGLI
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com