1. en
CEREMONIA MEDYCYNY HIKURI

Mao Montano

 

Ceremonia z  Peyote z indyjskiej tradycji Tarahumara jest pielgrzymką do serca, osobistą refleksją, fizyczną i emocjonalną podróżą uzdrawiania. To potężna Medycyna przenosi cię do ogrodu magii i wielkiej tajemnicy! Peyote wprowadza cię w stały stan świadomości i uważności. Ta ceremonia przodków daje możliwość pełnego zanurzenia się w tym kim jesteś  i połączenia się z pachamamą. Peyotito „wielki syn” to podróż, w której zasłona jest cienka, a Ty masz okazję doświadczyć ponownego zjednoczenia ze swoimi przodkami i duchowymi mistrzami, w trakcie podróży poprzez wszechświat! 

 

Co najmniej jeden dzień Ceremonią uczestnicy powinni stosować dietę owocową. Podczas ceremonii i po ceremoniach prowadzący Mao jest cały czas dostępny i otwarty na rozmowy i odpowiadanie na pytania. 

 

 

 


 

Mao Montano. Jest szamanem i uzdrowicielem z plemienia Nahuatl Pipiles z Centralnej Ameryki. Jest wnukiem szamana Taty Rosendo z Meraya Cacique i uczniem Taity Lucho, jednego z ostatnich rdzennych uzdrowicieli z Amazońskiego plemienia Inga z Putumayo w Ameryce Południowej. Mao był przez niego inicjowany, jako curandero w 2000 roku w Maloce, zwanej “Amerrrikua” w Putumayo. W  2011 Mao został przeszkolony i wyznaczony do dzielenia się medycyną Cacao i Cactusa San Pedro wśród różnych kultur na całym świecie. Do dnia dzisiejszego Mao odwiedził przeszło 25 krajów dzieląc miłość i wiedzę tych Medycyn.

12 lipca 2019