12 lipca 2019

Mao Montano.

 

13 sierpnia 2021 godzina 22-ga po koncercie na Zielonych Kręgach.

 

Ceremonia z  Peyote z indyjskiej tradycji Tarahumara jest pielgrzymką do serca, osobistą refleksją, fizyczną i emocjonalną podróżą uzdrawiania. To potężna Medycyna przenosi cię do ogrodu magii i wielkiej tajemnicy! Peyote wprowadza cię w stały stan świadomości i uważności. Ta ceremonia przodków daje możliwość pełnego zanurzenia się w tym kim jesteś  i połączenia się z pachamamą. Peyotito „wielki syn” to podróż, w której zasłona jest cienka, a Ty masz okazję doświadczyć ponownego zjednoczenia ze swoimi przodkami i duchowymi mistrzami, w trakcie podróży poprzez wszechświat! 

 

Co najmniej jeden dzień Ceremonią uczestnicy powinni stosować dietę owocową. Podczas ceremonii i po ceremoniach prowadzący Mao jest cały czas dostępny i otwarty na rozmowy i odpowiadanie na pytania. 

 

Koszt ceremonii 700 złotych. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (do 20 osób) prosimy o rezerwację miejsc poprzez wpłatę zaliczki w kwocie 200 zł na konto podane w Cenniku

 

Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska

 

 

 


 

Mao Montano. Jest szamanem i uzdrowicielem z plemienia Nahuatl Pipiles z Centralnej Ameryki. Jest wnukiem szamana Taty Rosendo z Meraya Cacique i uczniem Taity Lucho, jednego z ostatnich rdzennych uzdrowicieli z Amazońskiego plemienia Inga z Putumayo w Ameryce Południowej. Mao był przez niego inicjowany, jako curandero w 2000 roku w Maloce, zwanej “Amerrrikua” w Putumayo. W  2011 Mao został przeszkolony i wyznaczony do dzielenia się medycyną Cacao i Cactusa San Pedro wśród różnych kultur na całym świecie. Do dnia dzisiejszego Mao odwiedził przeszło 25 krajów dzieląc miłość i wiedzę tych Medycyn.

CEREMONIA MEDYCYNY HIKURI
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com