23 czerwca 2022

Rodzina Evajuanoy.

 

9 sierpnia 2023 godzina 22-ga po koncercie na Zielonych Kręgach.

 

Ceremonia Medycyny Kolumbijskiej (babcia) odbędzie się  w rdzennej tradycji ludu Inga. Poprowadzą ją Taita Gabriel oraz Taita Pablo Evajuanoy z rezerwatu Yungillo w Putumayo, Kolumbii. Towarzyszyć im będzie również syn Taity Gabriela – Juan Pablo Evajuanoy – niezwykle uzdolniony muzyk, gitarzysta oraz charangista, o którym mawia się, że talent wypił wraz z pierwszym kubeczkiem Medycyny.

 

Ceremonia z Yagé to czas, który poświęcimy wewnętrznej pracy, siedząc w kręgu i przyjmując medycynę. Tradycyjne Ceremonie z Roślinami Mocy z Amazonii są sposobem alternatywnego uzdrawiania na bardzo głębokim poziomie podświadomości, dla usunięcia traum i zranień z przeszłości. Rośliny działają zarówno na energetycznym, jak i na fizycznym poziomie. Jest to również potężny proces zmiany wzorców i wbudowanych w nas struktur. Integracja nauk i mądrości Roślin, może być początkiem zmiany naszego życia i przywołania pełni swoich potencjałów. To czas celebracji magii, wiedzy i połączenia z naturą.

 

Główną intencją jest UZDRAWIANIE ciała, umysłu i ducha, by móc żyć świadomie  na Matce Ziemi, w harmonii z jej prawami, mając siłę do podążania własną ścieżką. Czas Ceremonii Taitowie wypełnią pieśniami medycyny i muzyką.

 

Ceremonia zakończy się głębokim "limpia y harmonizacion" (oczyszczeniem i harmonizacją), z których słynie lud Inga.

 

Leki przeciwdepresyjne „SSRI” nie mają dobrego związku z medycyną. Osoby przyjmujące leki MUSZĄ informować nas o lekach i dawkowaniu. 

 

W Ceremonii mogą wziąć udział zarówno osoby będące częścią Festiwalu Zielone Kręgi, jak i osoby, które przyjadą tylko na tą jedną noc. Należy zabrać wygodne, luźne ubranie, śpiwór, matę i ew. poduszkę do leżenia.

 

Cena Ceremonii to 900 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 400 złotych na konto podane w Cenniku. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska

 

 

 


 

Rodzina Evajuanoy. Związana jest z Medycyną od zawsze, zarówno na poziomie ceremonialnym (3 spośród 5 braci nosi zaszczytny tytuł Taita) jak i organizacyjnym (wszyscy pełnią funkcje administracyjne w organizacjach zrzeszających ludzi Medycyny w Kolumbijskiej Amazonii. Wywodzą się z  rodziny wielopokoleniowych „curanderos” (uzdrowicieli), a ich świętej pamięci ojciec był znanym wśród wielu sąsiadujących ludów zielarzem oraz mędrcem. Medycyna rodziny Evajuanoy niesie ze sobą rodzinność, dbałość oraz miłość. Skoncentrowana jest na uzdrowieniu nas, jako ludzkości - braci i sióstr – oraz nauczeniu jak dbać o siebie nawzajem, o nasze rodziny, przyjaciół czy znajomych. Jak żyć w radości, spokoju i jak radość tą oraz spokój siać w sercach naszych bliskich. Medycyna rodziny Evajuanoy uskrzydla Serca i budzi w Nas radość.

 

Linki:

https://www.youtube.com/watch?v=7nCdKKdjlvY

https://www.youtube.com/watch?v=k0KlbJliRwo

CEREMonia medycyny kolumbijskiej
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com