1. en
CEREMONIA MEDYCYNY Z INKANIMĄ (Shipibo)

Maestro Inkanima (Shipibo, Peru)

 

Ceremonie Shipibo to głęboko uzdrawiający i oczyszczający proces z zastosowaniem amazońskich Roślin Medycyny. Od wieków healerzy używali ich, by obudzić w ludziach uśpioną wiedzę i odblokować umiejętności uzdrawiania na wszystkich poziomach. Pozwalały też na podniesienie poziomu świadomości dla umożliwienia rozwoju.

 

Maestro Inkanima przyjeżdża w towarzystwie  asystentów - Metsa Yaka i Sanken Tsoma. Razem pracują w trakcie ceremonii i przy indywidualnym uzdrawianiu. W ten sposób uczestnicy mogą otrzymać wiele błogosławieństw, uzdrowień, nauk, podarunków, masaży oczyszczających i ochrony. Ceremonia trwa kilka godzin nocnych, podczas których, Maestro wraz z asystentami śpiewa Icaros - pieśni medycyny o specjalnych wibracjach. Tradycyjnie celem ich jest harmonizowanie energii Medycyny i uczestników. Inkanima i asystenci zapewniają całościową opiekę w trakcie nocy.

 

Odbędzie się jedna ceremonia - termin 10 sierpnia 2018.

 

Cena Ceremonii to 700 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 300 złotych na konto podane w Cenniku. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym.

 

 

 


 

Maestro Inkanima. Maestro Inkanima jest doświadczonym i dysponującym wielką mocą uzdrowicielem z plemienia Shipibo-Conibo. Jest młody, ma 30 lat, lecz obdarzony został wielką mocą po swoim dziadku i babci, którzy byli potężnymi Moraya (najwyższy stopień uzdrowiciela w tej tradycji). Kiedy umierali, przekazali wszystkie swoje moce wnukowi. W chwili obecnej Inkanima zajmuje najwyższe miejsce w hierarchii uzdrowicieli swojej linii.

 


 

Dieta. Integralną i konieczną częścią przygotowania do ceremonii jest specyficzna dieta, którą

utrzymać należy na minimum trzy dni przed i trzy dni po ceremonii. Należy unikać

wszelkich stymulantów (przyprawy, kawa, czarna herbata, cukier, sól, alkohol, wszelkie

używki). Nie jeść nabiału, mięsa (wyjątek-białe ryby), pokarmów sfermentowanych,

tłuszczy oraz wszelkich pokarmów smażonych. Wskazane są lekkie i proste pokarmy

takie jak świeże i gotowane owoce i warzywa, zboża (ryż, kuskus), chleb w umiarze,

oliwa z oliwek, miód, herbaty ziołowe.

 

Dieta nie polega na tym żeby się głodzić, ale by dobrze przygotować ciało do procesu.

Dieta jest kluczowym elementem przygotowania i nie należy jej lekceważyć. Należy

przerwać przyjmowanie leków antybiotykowych i innych środków medycznych (nawet

do dwóch tygodni przed ceremonią).

 

UWAGA

Osoby przyjmujące leki neuropsychiatryczne, antydepresyjne, stymulujące oraz syntetyczne narkotyki zobowiązane są do wcześniejszego poinformowania organizatorów, tak by mogła zostać podjęta decyzja, co do ich ewentualnego udziału w Ceremonii. Dotyczy to też osób przyjmujących takie leki do pół roku przed datą warsztatów.

25 marca 2018