25 marca 2018

Maestro José López Sanchez (Shipibo, Peru)

 

Duchowa Ceremonia z Medycyną Grandma to czas, który poświęcamy wewnętrznej pracy. Spędzamy go, siedząc w kręgu w Maloce i przyjmując tradycyjną medycynę Shipibo, która od wieków używana była do uzdrawiania, a także przywołania wewnętrznej wiedzy i otrzymania jasnych odpowiedzi na pytania istotne dla naszego życia. Główną intencją jest UZDRAWIANIE ciała umysłu i ducha, by móc żyć w harmonii.

 

Ceremonia trwa około 5 godzin. Otwiera ją krąg Rapé. Podczas ceremonii Maestro Jose śpiewa Icaros- tradycyjne pieśni medycyny, po kolei, każdemu z uczestników. Zgodnie z tradycją przenoszą one specjalne wibracje harmonizujące wibracje uczestników. Po zakończeniu Icaros można wyrazić się poprzez własną pieśń lub modlitwę po otrzymaniu zgody nauczyciela.

 

Odbędą się dwie CEREMONIE z Maestro Jose - terminy 3 sierpnia i 4 sierpnia 2018.

 

Cena Ceremonii to 650 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 200 złotych na konto podane na stronie Cennik. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym.

 

 

 


 

Maestro José López Sanchez. 34 letni uzdrowiciel z plemienia Shipibo-Conibo w Peru. Po jego urodzeniu, jego dziad słynny szaman - Onanya, ogłosił rodzinie, że Jose odziedziczy całą wiedzę i mądrość tradycyjnej pracy z medycyną  jego linii. W wieku 7 lat Jese rozpoczął przygotowania ciała, umysłu i ducha do swej pierwszej rocznej diety z rośliną Shihuahuaco, którą odbył mają lat 10. W wieku 16 lat po śmierci dziadka rozpoczął uzdrawianie ludzi ze swojej wioski. Praca ta z czasem ogarnęła całe terytorium Peru. Jose pracując na poziomie astralnym specjalizuje się w odblokowywaniu i uwalnianiu negatywnych energii z ciała pacjenta oraz w harmonizowaniu umysłu i ciała.

 


 

Dieta. Integralną i konieczną częścią przygotowania do ceremonii jest specyficzna dieta, którą

utrzymać należy na minimum trzy dni przed i trzy dni po ceremonii. Należy unikać

wszelkich stymulantów (przyprawy, kawa, czarna herbata, cukier, sól, alkohol, wszelkie

używki). Nie jeść nabiału, mięsa (wyjątek-białe ryby), pokarmów sfermentowanych,

tłuszczy oraz wszelkich pokarmów smażonych. Wskazane są lekkie i proste pokarmy

takie jak świeże i gotowane owoce i warzywa, zboża (ryż, kuskus), chleb w umiarze,

oliwa z oliwek, miód, herbaty ziołowe.

 

Dieta nie polega na tym żeby się głodzić, ale by dobrze przygotować ciało do procesu.

Dieta jest kluczowym elementem przygotowania i nie należy jej lekceważyć. Należy

przerwać przyjmowanie leków antybiotykowych i innych środków medycznych (nawet

do dwóch tygodni przed ceremonią).

 

UWAGA

Osoby przyjmujące leki neuropsychiatryczne, antydepresyjne, stymulujące oraz syntetyczne narkotyki zobowiązane są do wcześniejszego poinformowania organizatorów, tak by mogła zostać podjęta decyzja, co do ich ewentualnego udziału w Ceremonii. Dotyczy to też osób przyjmujących takie leki do pół roku przed datą warsztatów.

CEREMONIA MEDYCYNY Z JOSE (Shipibo - Peru)
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com