01 sierpnia 2020

Michel Steiner.

 

Ceremonia miodu to rytuał wdzięczności wobec Siebie i Życia. Przywraca nam świadomość jedności i pozwala leczyć rany, jeszcze nie zagojone na poziomie emocjonalnym, psychicznym i duchowym. Pozwala też  odebrać przekaz pszczół o jedności i umiejętności życia w synchronizacji z przyrodą i innymi żywymi istotami. 

 

Etapy ceremonii to:

- pobłogosławienie dymem kopalu

- modlitwa do 4 kierunków

- ceremonialne nałożenie miodu na ciało

- nawiązanie kontaktu ze słońcem dla uaktywnienia ciała świetlnego

- szałas potów dla zanurzenia się w świadomości Matki Ziemi

- ofiarowanie ziemi kryształów kwarcu dla zasiania słonecznej świadomości   na naszej planecie i zainicjowania wzrostu naszych intencji i marzeń

- rytualne obmycie ciała wodą

 

Osoby biorące udział w ceremonii proszone są o zabranie ze sobą, 0,25 kg miodu oraz dwa kryształy - jeden dla Ziemi, jeden dla siebie. Wskazany strój kąpielowy i ręcznik.

 

 

 


 

Michel Steiner. Urodził się w Wenezueli.  Przed przyjazdem do Szwajcarii, w 2003 roku otrzymał pierwszą inicjację reiki i podjął szkolenie w zakresie masaży, fitoterapii i innych systemów leczniczych. W 2010 roku przeżył przebudzenie w Mount Bugarache we Francji i od tego momentu zostawił wszystko, aby podążać za swoją wizją i misją życiową - siania kryształów we wszystkich miejscach, które odwiedza. Podjął też wędrówkę, aby otrzymać inicjację od Tybetańczyków, Majów, Azteków, Olmeków, Inków, druidów, templariuszy,  Ostatniej wizji doświadczył w świątyni Coba w Meksyku w 2017 roku. Stał się uczniem pszczół, poznał kody zawarte w miodzie. Podążył szlakiem miodu, by przekazywać ludziom  sposób na życie w doskonałej symbiozie i współpracy z matką Ziemią.

CEREMonia MIODU
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com