22 czerwca 2023

Roxana Campos Araya - Nur Jaham.

 

Rytuał używany przez naszych przodków, jako sposób dziękowania, proszenia o pozwolenie lub uzyskania wsparcia Matki Ziemi w wykonywaniu jakiejś czynności lub pracy. Jest aktem miłości, pokory, uznania dla Wielkiej Matki Uniwersalnej.

 

Prosimy o przyniesienie przedmiotu, który jest dla Ciebie znaczący, bransoletki, kolczyków, kamieni, kwarcu, ozdób, owoców, jedzenia... jeśli tego nie masz, przynieś coś, co nie zanieczyszcza, nie jest plastikowe i nie szkodzi Matce Ziemi.

 

Będziemy modlić się, śpiewać i tańczyć, by wspólnie stworzyć przestrzeń pokoju, dobra, obfitości i radości i by opuścić Zielone Kręgi ze świadomością, że jesteśmy totalnie zaopiekowani.

 

 

 


 

Roxana Campos Araya - Nur Jaham. Aktorka, działaczka na rzecz Pokoju i Kręgu Kobiet, Babcia Księżycowego Tańca (9 lat), Sahumadora, Strażniczka Ognia, inicjowana w kilku liniach, Uzdrowicielka i Duchowa Położna. Przewodniczka po Ceremoniach i Rytuałach Przejścia, Lider i Mentor Tańców Światowego Pokoju, oraz Nauczyciel Sufi. Pochodzi z Chile.

 

www.roxanacamposaraya.cl

CEREMonia ofiarowania
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com