15 lipca 2020

Dario Jampi Pacari. Medycyna Andów - Dziadek.

 

9 sierpień 2020 godzina 22:00 po koncercie w Maloce.

 

Jest ceremonią, która ma na celu uzdrowienie i oczyszczenie. Gromadzimy się wokół Ognia, aby przyjąć medycynę i wznieść modlitwy, jako wspólnota i rodzina, w uznaniu i pamięci o Wszystkich Naszych Relacjach. To nasza tradycja, ścieżka wiedzy, spełnienie snów i marzeń naszych dziadków. Wzywamy święte kierunki tego Świata i Cztery Żywioły, aby zebrać się ponownie jako synowie i córki Ziemi i Nieba, świętować życie, uzdrowić nasze ścieżki i zasiać nowe marzenia.

 

Poprzez ofiarę dla ognia nasz Dziadek Tytoń niesie nasze modlitwy, przynosząc jasność w naszych sercach, myślach i słowach. Płynny Tytoń otwiera każdą z głównych części ceremonii.

Zamykamy ceremonię Wodnym Tytoniem, wprowadzając do kręgu Ducha Wody, a wraz z nim jasność, spokój i odpowiedź na intencję, którą wyznaczyliśmy na początku ceremonii. Pomiędzy dwoma Tytoniami wznosimy nasze modlitwy świętymi pieśniami i instrumentami.Tej nocy otwieramy przestrzeń dla indywidualnych oczyszczeń i błogosławieństw.

 

Dla wszystkich, którzy chcieliby śpiewać dla własnego życia i życia swojej rodziny, dostępne są instrumenty. Ceremonia trwa całą noc i kończy się po wschodzie słońca. Wszyscy zaproszeni są do dzielenia się swoimi intencjami i przemyśleniami. Dzieci również te najmniejsze, starsi i krewni są mile widziani w naszym kręgu, ponieważ jest to praca, w której modlimy się za rodzinę.

 

Koszt ceremonii 600 złotych. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (do 30 osób) prosimy o rezerwację miejsc poprzez wpłatę zaliczki w kwocie 200 zł na konto podane w Cenniku

 

Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska

 

 


 

CO PRZYNIEŚĆ:

- Przebieramy się w piękno i wdzięk, aby godnie zaprezentować się przed Życiem. Kobiety proszone są  o ubranie długiej sukienki lub spódnicy dla uczczenia kobiecej energii a mężczyźni spodnie i koszulę. W razie potrzeby okryjmy się szalem, ponczem lub kocem, aby utrzymać ciepło.

- Nie będziemy spali przez całą noc siedząc w kręgu wokół ognia. Proszę przynieść coś do siedzenia i utrzymania ciepła, jak matę do jogi, poduszkę i / lub koc. Jeśli masz problemy z kręgosłupem - dozwolone są niskie leżaki. Proszę nie używać krzesełek.

- Zalecamy lekką dietę przed ceremonią. Pij wodę, unikaj dużej ilości soli, ciężkiego i przetworzonego jedzenia, alkoholu, narkotyków ..(tę sugestię warto stosować zawsze, nie tylko przed ceremonią!)

- POWIADOM NAS PRZED REJESTRACJĄ I PRZED CEREMONIĄ, JEŚLI UŻYWASZ JAKICHKOLWIEK LEKÓW i/ lub jeśli masz jakieś specyficzne pytania lub specjalne warunki zdrowotne dotyczące korzystania z naszej Medycyny.

- Kobiety w ciąży: Dajcie nam znać o swojej ciąży podczas rejestracji, jeśli chcecie dołączyć do Ceremonii.

 

 


 

Dario Jampi Pacari. Znakomity włoski psycholog, opiekun fajki Chanupa, Vision Quester i Tancerz Słońca w Świętym Ogniu z rodziny Itzachilatlan. Dario opiekuje się i dzieli  wiedzą Ołtarza Goździków Curacas, tradycyjnych Uzdrowicieli z Andów w Ekwadorze. Jest prezesem „Fuoco Sacro Associazione” we Włoszech, gdzie wspólnie z  Radą Stowarzyszenia pracuje na rzecz utrzymania, wspierania i dzielenia się wiedzą  starożytnych tradycji w całej Europie i Ameryce. Sacred Pipe, Sweatloddge, Vision Quest i różne ceremonie Roślin Medycyny to tylko niektóre z  uroczystości, które Dario i Rada Stowarzyszenia organizują we Włoszech i w wielu krajach Europy i Ameryki.

CEREMONIA OŁTARZA GOŹDZIKA
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com