02 lipca 2019

Kailash Kokopelli

 

5 sierpień 

 

Czas z medycyną Huachuma to nocna modlitwa  z pieśniami i uzdrawiającym dźwiękiem w Maloce przy płonącym ogniu. Będziemy siedzieć przez większość nocy, dopóki nie położymy się do wewnętrznej podróży, aby otrzymać nauki i błogosławieństwa od wewnątrz.Będą opowiadania, pieśni,  nauczanie i przyglądanie się oczyma pełnymi podziwu pięknu wszystkich żywych istot. Będą  modlitwy o słodką i słoną wodę. Będzie praca z duchem Ognia  - dzieckiem Słońca. Zatrzymanie i dostrojenie się dla uzyskania  wewnętrznej harmonii. Podróż to zawsze podróż w nieznane - bez względu na to, jak dobrze jest zaplanowana. Oczekuj Nieoczekiwanego. Bądź czujny i elastyczny. Bądź otwarty i płyń jak woda, ale skup się na odczuciu wewnętrznego światła.

 

Huachuma (kaktus andyjski, San Pedro) była używana  przez wiele starożytnych cywilizacji prekolumbijskich z peruwiańskiego wybrzeża i centralnych Andów.  Jest to sakrament szamański, cudowna medycyna uzdrawiająca i wspaniały duchowy nauczyciel, który napędzał rozwój cywilizacji tego regionu. Pomocna przy  podejmowania decyzji, uzdrawianiu, potrzebie połączenia się z duchem, transu i ekstatycznego lotu duszy. Ta medycyna pokazuje drogę piękna. Jest subtelna, ale głęboka i umiejętnie  łączy z wyższymi poziomami świadomości. Jest to również najlepszy środek do uzdrawiania i otwierania serca.

 

 

Zalecenia. Przygotuj się na tę pracę, utrzymując ciało i umysł w czystości co najmniej 3 dni przed i 3 dni po Ceremonii. Utrzymuj dietę wegetariańską i powstrzymaj się od smażonych fast foodów, cukru, kawy, alkoholu, narkotyków, telewizji i seksu bez miłości (zachowaj swoją energię seksualną proszę - szczególnie mężczyźni). Jeśli korzystasz z leków antydepresyjnych, nie możesz dołączyć do tej pracy. Proszę nie angażuj się w substancje rekreacyjne i odpocznij od Marihuany. Jeśli masz słabe serce lub jakiekolwiek problemy fizyczne związane z sercem, musimy wiedzieć przed Twoim udziałem!

Przynieś rzeczy, na których możesz się położyć i usiąść. Koce, maty do jogi, poduszki do medytacji. Butelka wody, latarka czołowa. Rozpoczynamy ceremonię o 19:00, ale chciałbym prosić wszystkich, aby przybyli najpóźniej o 17:30 na miejsce. Ceremonia rozpoczyna się o zachodzie słońca i kończy o wschodzie słońca, ale proszę daj sobie wystarczająco dużo czasu, najlepiej do godziny 12 stej w południe, aby zintegrować, zakończyć proces i podzielić się nim  ze wszystkimi, zanim wrócisz do świata. Błogosławieństwa w czasie przygotowań. Spraw, aby była to jak najlepsza Ceremonia i przygotuj się, by stanąć przed królem wszystkich królów, królową wszystkich królowych: koroną naszego świętego serca, wewnętrzną boskością.

 


 

Kailash Kokopelli. Od dzieciństwa komunikuję się z roślinami.  Moje badania roślin rozpoczęły się gdy mając 10 lat  zbierałem rośliny lecznicze i korzenie na nalewki i eliksiry. Pracę ze świętymi roślinami rozpocząłem w 17 stym roku życia. Jako uczeń Sun Bear  uczestniczyłem w ceremonii z Lame Deer, Wallace Black Elk, tańczyłem 7 lat z mistrzem tańca Wanbli Ishnala Timem Sikyea z Dine, adoptowanym do rodziny Siedzący Byk. Zostałem uznany za brata plemiennego przez  Algonquin, MicMac, oraz Starszych z Pitjantjatjary, jak również Q'ero z Peru. Ostatecznie znalazłem swoje miejsce na ścieżce piękna medycyny Dziadka, pod kierunkiem peruwiańskiego mistrza Don Agustina Guzmana na początku 2000 roku. Pracowałem z tą medycyną   dziesięć lat, zanim zostałem poproszony o podzielenie się nim. Ceremonia, którą prowadzę, to praca z modlitwą w stylu ołtarza półksiężyca Kościoła rdzennych Amerykanów. Miałem zaszczyt usiąść do niej ze Starszymi z plemienia Nawaho. Jednak prawdziwe przewodnictwo, jakie mam, to moje serce, moja modlitwa, moja pieśń, medycyna. Narzędzia, które mam, to : być obecnym, zwracać uwagę, być uczciwym, być prawdomównym, mieć szacunek i rozpoznać wielką tajemnicę w każdym."

 

KOSZT CEREMONII:    700 złotych 

 

Cena zawiera udział w całości programu, nocleg w Maloce, śniadanie oraz jeden dzień programu Festiwalu Zielone Kręgi. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (do 30 osób) prosimy o rezerwację miejsc poprzez wpłatę zaliczki w kwocie 300 zł na konto podane w Cenniku

Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska.

CEREMonia piękna i miłości
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com