16 lipca 2020

Paulina Violina.

 

Jedzenie Bogów - CEREMONIALNE CACAO to najlepsze lekarstwo dla naszego ducha, ciała i serca. Pijąc eliksir surowej, organicznej pasty z cacao, stopniowo rozgrzanym  w delikatnych źródlanych wodach nasyconych waniliowo-pomarańczową esencją, pysznymi przyprawami, pieśniami i modlitwami, aktywujemy nasze hormony MIŁOŚCI i podnosimy wibracje serca.

 

Będziemy celebrować święte pieśni otwierając nasze serce poprzez modlitwę do świętego tytoniu, do Matki Ziemii i wszystkich kierunków, dziękując za to, czego doświadczamy w życiu i prosząc o harmonię i radość w sercu, delektując się smakiem cudownego Cacao.

 

W ciągu 3,5 godzinnej ceremonii zasilimy nasze Cacao, dodatkowymi osobistymi intencjami i pozytywnymi afirmacjami. Wejdziemy również do świata muzyki - Sound Journey & Sacred Song. Pieśni towarzyszące ceremonii to pieśni medycyny serca. Odzwierciedlają one energię Ducha Roślin i ich magii, które pozwalają nam wzrastać na ścieżce naszego duchowego rozwoju.

 

Zapraszam do magicznego świata Cacao.

 

 

 


 

Paulina Violina. Jest joginką, skrzypaczką, podróżniczką, kobietą z pasją i marzeniami. Magię muzyki moje serce i dusza odkryły podczas mojej pierwszej podróży do Brazylii w wieku 17 lat. Podróż do Ameryki Południowej i wiele spotkań muzycznych z tamtejszą kulturą odkryły we mnie prawdziwą pasję do grania, moc tworzenia i uświadomiły mi, że muzyka ma siłę zmian i uzdrawiania. Magia płynącą z muzyki otworzyły przede mną drzwi nieskończonych możliwości. Podczas moich podróży miałam zaszczyt brać udział w wielu wspaniałych projektach muzycznych w Europie i Brazylii, na różnego rodzaju festiwalach jogi, warsztatach rozwojowych i ceremoniach duchowych z różnymi wspaniałymi szamanami, uzdrowicielami i artystami z całego świata.

CEREMonia sacred cacao
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com