15 lipca 2020

Mao Montano. 

 

11 sierpnia 2021 godzina 22-ga po koncercie na Zielonych Kręgach.

 

„Moją intencją prowadzenia Ceremonii Medycyny Serca (Grandpa z Andów) jest stworzenie przestrzeni uzdrawiania i personalnej refleksji, gdzie każdy z uczestników poczuje się bezpiecznie i komfortowo i będzie miał możliwość pełnego kontaktu z medycyną przekazującą wiedzę o jakościach miłości, współczucia, czułości. Będzie to czas wzniesienia swojej świadomości na wyższe, duchowe poziomy i z tej perspektywy spojrzenia na swoje aktualne problemy.

 

Uczestnicy powinni zachować dietę owocową dzień wcześniej. Zaczniemy ceremonię wspólnym wypiciem herbaty. Nocną ceremonię Medycyny zakończymy Ceremonią Cacao z użyciem wysokiej klasy cacao.

Cacao daje możliwość połączenia się ze sobą i z czakrą  serca.

 

Dzięki tym jakościom ułatwia  każdą transformację nad którą pracujesz, czy to jest zrozumienie kim jesteś, czy pozbycie się blokad i traum, czy odnalezienie wewnętrznego spokoju. Podczas Ceremonii i po ich zakończeniu zawsze jestem otwarty na rozmowę i odpowiedzi na pytania.”

 

Cena Ceremonii to 650 złotych. Celem rezerwacji miejsca konieczna wpłata zaliczki 200 złotych na konto podane w Cenniku. Szczegółowe informacje odnośnie ceremonii w kontakcie mailowym oraz telefonicznym: 660664754. Mariola Floreska

 

 

 


 

Mao Montano.  Jest szamanem i uzdrowicielem z plemienia Nahuatl Pipiles z Centralnej Ameryki. Jest wnukiem szamana Taty Rosendo z Meraya Cacique i uczniem Taity Lucho, jednego z ostatnich rdzennych uzdrowicieli z Amazońskiego plemienia Inga z Putumayo w Ameryce Południowej. Mao był przez niego inicjowany, jako curandero w 2000 roku w Maloce, zwanej “Amerrrikua” w Putumayo. W  2011 Mao został przeszkolony i wyznaczony do dzielenia się medycyną Cacao i Cactusa San Pedro wśród różnych kultur na całym świecie. Do dnia dzisiejszego Mao odwiedził przeszło 25 krajów dzieląc miłość i wiedzę tych Medycyn.

CEREMonia SERCA
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com