01 marca 2018

Całonocna ceremonia wykonana zostanie zgodnie z tradycją Indian Huicholi z udziałem medycyny z pustyni Wirikuta / Dziadek /. Złożona z 5 części, odbędzie się wokół dużego „dziadka ognia”. Ceremonii towarzyszyły będą tradycyjne instrumenty i pieśni. Część ceremonii odbędzie się na stojąco, w transowym tańcu. To wyjątkowa tradycja ceremonialna służąca przyjęciu nauk od prastarego ducha nauczycielskiego Hikuri. Prowadzona przez uznawanego Marakame.

 

UWAGA

 

Należy przerwać przyjmowanie leków antybiotykowych, antydepresyjnych i innych środków medycznych (nawet do dwóch tygodni przed ceremonią).

Osoby przyjmujące leki neuropsychiatryczne, antydepresyjne, stymulujące oraz syntetyczne narkotyki zobowiązane są do wcześniejszego poinformowania organizatorów, tak by mogła zostać podjęta decyzja, co do ich ewentualnego udziału w Ceremonii. Dotyczy to również osób, które stosowały medykamenty tego typu do pół roku przed terminem ceremonii.

 

Uczestnictwo w ceremonii wymaga  rezerwacji i przedpłaty.

Cena 600 złotych

Maksymalna ilość osób: 30

 

Po szczegółowe informację prosimy o kontakt mailowy: mariolatmiedziewska@gmail.com

 

 

 


 

Marakame Juan Rose Ramirez. Przedstawiciel starszyzny Indian Huichol z pustyni w Meksyku. Szaman, uzdrowiciel, muzyk, artysta. Kroczący na rzecz ochrony Świętej Ziemi Wirikuta. Główny bohater filmu Huicholes - Ostatni obrońcy Pejotlu". Lider ceremonialny.

ceremonia z dziadkiem w tradycji Huichol
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com