24 czerwca 2024

Nadia Szypiłow.

 

Ciałonautyka jest somatyczną praktyką ruchową, poszerzająca świadomość ciała poprzez ruch i dotyk. Bazą naszego działania jest poziom somatyczny - poziom odczuwania tkanek, struktur i organów. Ucieleśnienie wspieramy wiedzą anatomiczną, idąc w kierunku głębszego czucia własnego ciała i rozwoju swoich możliwości ruchowych.

 

Na warsztacie MOJA MIEDNICA skupimy się na eksploracji kości miednicy i ich relacji z kręgosłupem, zaprosimy witalność do mięśni dna miednicy, zanurzymy się uwagą w miękką przestrzeń organów wewnętrznych dołu brzucha. Uważny i łagodny ruch somatyczny pozwoli rozluźnić napięcia i skontaktować się ze sobą u samej swojej podstawy. Zapraszając swoją miednicę do dynamicznego ruchu uelastyczniamy stawy, odżywiamy tkanki i organy i wspieramy swoją żywotność.

 

 

 


 

Nadia Szypiłow/ Ciao, Ciało! Somatyczka, bodyworkerka, performerka Living Somatics Movement Teacher (Ingle Institute for Somatic Education), Somatic Movement Educator in training (program Body-Mind Centering®), zgłębia psychologię somatyczną na programie The Book Institute. Somatyczne odczuwanie ciała jest moja praktyką, pasją i misją. Eksploruję i zbieram narzędzia poszerzania świadomości ciała poprzez ruch i dotyk. Na zajęciach i sesjach, które prowadzę, obserwuję, jak uważność na ciało zmienia jakość życia.

 

CIAŁONAUTYKA - MOJA MIEDNICA
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com