13 lipca 2021

Paz Shanti, Aivu Water.

 

Na tym warsztacie zaproponujemy Wam świadome oddychanie, ruchy ciała i ćwiczenia odblokowujące Wasz twórczy potencjał oraz podzielimy się różnymi rodzajami pieśni. Będą to pieśni z różnych stron świata, pieśni lecznicze, mantry, improwizacje i naśladowanie głosów ptaków. 

 

Pokażemy jak muzyka może pomóc w przenoszeniu emocji i procesów życiowych. Z serca popłynie miłość. Otworzymy nasze kanały głosowe, aby wyrzucić z siebie strach i połączyć się z oddechem. Poprzez ukierunkowane oddechy odnajdziemy dostrojenie w rezonansie z Matką Ziemią, zasilimy nasze ciała tonalnym światłem, zrównoważymy czakry i wzmocnimy nasz system odpornościowy, naszą radość i naszą wolę życia.

 

 

 


 

Paz Shanti i Aiwu Water. Jest podróżniczką, która odkrywa świat, studiując życie i pieśni różnych kultur i krajów na całym świecie. Piosenkarka, autorka tekstów, producent muzyczny i artysta. Dzieli się darem muzyki transcendentalnej. Łączy się ze Źródłem i staje się kanałem, w którym muzyka i duch płyną razem. Pracuje ze swoją przyjaciółką Aiwu. Wspólnie prowadzą one: Podróż w Dźwięku, Koncerty Muzyki Medycyny, Ceremonie Santa Maria, Ceremonie Świętych Dźwięków oraz Kobiece Obrzędy Przejścia.

 

Facebook:  PAZ SHANTI

 https://www.youtube.com/watch?v=XfuItUds65Q

 

 CIRCLE OF EMPOWERMENT THROUGH MUSIC
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com