30 lipca 2021

Juanita Peña, Filip Ziółkowski.

 

Vibraciones de Amor to uzdrawiające dźwięki niosące miłość. W tym szczególnym czasie globalnej przemiany pragniemy podzielić się z wami przesłaniem o uniwersalnej miłości i jedności we wszystkich krajach za pomocą autorskiej muzyki. 

 

Nasze pieśni inspirowane są rdzenną muzyką medycyny z Kolumbii oraz brzmieniami afro i chillout. To rodzaj muzyki należący do nowego gatunku, który kiełkuje pośród artystów na całym świecie, zwanym „Awakening Music” lub muzyką, pomagającą w budzeniu świadomości, lub przypominającą o tym kim jesteśmy. Eklektyczną mieszankę wyrażamy za pomocą pieśni i dźwięków, które łączą w sobie głębię i radość, w prowadzonych warsztatach, świadomych koncertach i tradycyjnych rytuałach.

 

Vibraciones de amor, tłumaczone jako „wibracje miłości”, to muzyczna rodzina tworzona przez małżonków Filipa Ziółkowskiego (Polska) i Juanity Peña (Kolumbia) wraz z zaproszonymi artystami z całego świata. Staramy się być siewcami nowej świadomości, której w ciągu ostatnich 12 lat uczyliśmy się i praktykowaliśmy według tradycji przodków Indian z Ameryki Łacińskiej.

 

 

 


 

Juanita Peña. Jest uzdrowicielką dźwięku, matką, nosicielką tradycji przodków Ameryki. Kolumbijska profesjonalna piosenkarka i tancerka. Poświęciła swoje życie wyrażaniu swojej wizji świata poprzez pieśni  i sztukę. Przez ostatnie lata badała wpływ muzyki na zdrowie i samopoczucie człowieka z perspektywy holistycznej i rytualnej, komponując z mężem własne utwory oraz towarzysząc kobietom i mężczyznom w otwieraniu ich uzdrawiającego i intuicyjnego głosu.

 

Filip Ziółkowski. Jest eksploratorem i pasjonatem życia, edukatorem, muzykiem, autorem piosenek, i autorem książki „Przebudzenie na drodze” wydanej w 3 językach.  Po trzech lata podróżowania po świecie w poszukiwaniu samorealizacji, dotarł do Kolumbii, gdzie poznał Juanitę i postanowił połączyć swoją pasję do tworzenia muzyki z duchowością i rozwojem osobistym inspirowanym przez tradycje Azji, Ameryki i Europy. 

 

Strona: vibracionesamor.com

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC34dW_oPmhIli-YmCaTlzQw

CONCIERTO SANADOR - Vibraciones de Amor
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com