30 lipca 2021

Juanita Peña, Filip Ziółkowski.

 

SŁYSZĘ pieśń Twego Ducha. A jeśli jesteś gotowy i gotowa, pokażę Ci sposób na przebudzenie Twojego uzdrawiającego głosu. W intymnej podróży poznamy dźwięki i wibracje swojego ciała. Otworzymy nowe spiralne ścieżki, budząc w nas lekarstwo, które  uzdrowić i zmienia wewnętrzne kody. Wielka tajemnica, Żywioły i święte rytuały Ameryki dadzą nam błogosławieństwo, aby rozpocząć naszą ścieżkę uzdrowiciela.

 

Poprzez starożytne techniki całego świata, jak dźwięk w Nas rozkwita, leczy, wibruje i żyje. Będziemy współtworzyć harmonię i dźwięki dla nowej ludzkości, poznamy nowe słowa i idee, które pozwolą nam na nowo uwierzyć, że magia istnieje. Będziemy śpiewać dla wody, dla ognia, dla wiatru, będziemy rozmawiać z drzewami tak, jak robili to nasi przodkowie. Wołam Cię, czekam na Ciebie. Jestem Twoim drugim Tobą.

 

IN LAK'ECH.

 

 

 


 

Juanita Peña. Jest uzdrowicielką dźwięku, matką, nosicielką tradycji przodków Ameryki. Kolumbijska profesjonalna piosenkarka i tancerka. Poświęciła swoje życie wyrażaniu swojej wizji świata poprzez pieśni  i sztukę. Przez ostatnie lata badała wpływ muzyki na zdrowie i samopoczucie człowieka z perspektywy holistycznej i rytualnej, komponując z mężem własne utwory oraz towarzysząc kobietom i mężczyznom w otwieraniu ich uzdrawiającego i intuicyjnego głosu.

 

Filip Ziółkowski. Jest eksploratorem i pasjonatem życia, edukatorem, muzykiem, autorem piosenek, i autorem książki „Przebudzenie na drodze” wydanej w 3 językach.  Po trzech lata podróżowania po świecie w poszukiwaniu samorealizacji, dotarł do Kolumbii, gdzie poznał Juanitę i postanowił połączyć swoją pasję do tworzenia muzyki z duchowością i rozwojem osobistym inspirowanym przez tradycje Azji, Ameryki i Europy. 

 

Strona: vibracionesamor.com

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC34dW_oPmhIli-YmCaTlzQw

 

 CURANDO CON CANTO - Vibraciones de amor
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com