07 lipca 2019

mgr Joanna Szczygłowska

 

DUCHOWOŚĆ W MEDYCYNIE HOLISTYCZNEJ, czyli jak dbać o siebie i swoich Bliskich, aby cieszyć się dobrym zdrowiem i długowiecznością.

 

Program wykładu:

 

♡ Holistyczne aspekty zdrowia, czyli jak znaleźć równowagę pomiędzy wellnesem fizycznym, seksualnym, genetycznym, energetycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym

♡ Praprzyczyny chorób kręgosłupa i narządów wewnętrznych

♡ 7 kluczy do harmonii wewnętrznej - odkryj tajemnicę długowieczności.

♡ Nowoczesne metody medycyny holistycznej: świadomy ruch, zbilansowana dieta, ziołolecznictwo,naturoterapia, drzewoterapia, aromaterapia, masaz intuicyjny, pranajama, transformacja emocji, odkrycie programow rodowych, reinkarnacja, tworzenie pozytywnych relacji, tantra, medytacja umysłu, psychosomatyka, osteopatia czaszkowo-krzyżowa i wisceralna,terapia Bowena, poznanie swoich pasji i talentów, celów i marzeń, odkrycie swojej osobistej ścieżki duchowej i mistyki.

 

 

 


 

mgr Joanna Szczygłowska. Fizjoterapeuta, osteopata, coach duchowy

 

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku fizjoterapia i Austriacką Szkołę Osteopatii, aby poznać ścieżki masażu leczniczego i terapii manualnej z Zachodniej Wiedzy Medycznej i połączyć je z Mądrością Wschodu i starożytnych sztuk uzdrawiania z różnych zakątków świata takich, jak Anielski Biały Śpiew, taniec, muzykoterapia (gra na misach tybetańskich, didgeridoo, dzwonkach koshi, bębnie i indiańskich fletach), szamanizm (praca z duchami przodków i duchami natury), biała tantra, medycyna chińska i tybetańska. Studia podyplomowe z coachingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zainspirowały Joannę do stworzenia własnego SPA & WELLNESS Anielska Grota w Hotelu BAST*** w Inowrocławiu k. Torunia i zorganizowania tam holistycznego centrum relaksu, rozwoju i kompleksowej rehabilitacji schorzeń kręgosłupa i narządów wewnętrznych. Relaksuje się tam ludzi po długotrwałym stresie oraz leczy dorosłych i dzieci za pomocą doboru właściwej diety, usunięcia złych nawyków, zadbania o odpowiednie ćwiczenia i ruch, medytacji, ziołolecznictwa, aromaterapii, fizjoterapii, osteopatii, terapii manualnej, medycyny chińskiej, tybetańskiej i licznych warsztatów rozwoju osobistego, Pasjonatka naturalnej jazdy konnej i łucznictwa konnego. Zajmuje się zaklinaniem koni ucząc ludzi ich sekretnego języka ciała, emocji i energii. Miłość do zwierząt sprawiła, że Joanna pomaga zwierzętom kompleksowo rehabilitując je z różnych urazów, traum, emocji. Jej pasją jest szukanie praprzyczyn chorób u dorosłych, dzieci i zwierząt dzięki harmonizowaniu ciała, emocji, umysłu i duszy. Lubi podróże i mistykę. Od każdej Istoty na swojej drodze uczy się czegoś nowego. 

 

tel. 694343507

email: joanna_szczyglowska@interia.pl

http://www.anielskagrotaspa.pl/rehabilitacja.php

DUCHOWOŚĆ W MEDYCYNIE HOLISTYCZNEJ
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com