03 sierpnia 2021

Jagoda R. i Jagoda S.

 

Kochane Dzieciaki!

Nie możemy się doczekać aż Was zobaczymy!

W tym roku zapraszają Was dwie Jagody! Przypadek? Nie sądzę ;) 

 

Nasz "Plan" pęka w szwach - a co dopiero kiedy pojawicie się tam Wy z Waszymi pomysłami i pasjami. Och! 

 

Jak zawsze - będzie naturalnie i swobodnie. Nastawiamy się na 10 dni szaleńczo twórczej i radosnej zabawy. Na nowe doświadczenia i zabawy stare jak świat.

 

Zapraszamy Was na malowanie, wyklejanie i sznurkowe rękodzieło. Przebieranki, teatr cudów, taneczne kręgi. Robienie lalek, budowanie bazy, taplanie w błocie i pracę z mandalą. Zabawy z masą solną i cieczą nienewtonowską. Znamy morze gier szybkościowych, towarzyskich i podnoszących poziom radości. Zaprosimy Was też zabaw podwórkowych by wyciągnąć z nich jeszcze coś nowego! A może stworzymy wspólną książkę? Opowiemy sobie straszne historie? Posłuchamy się wzajemnie w kręgu? Ta przestrzeń zawsze będzie też otwarta na Wasze pomysły i pasje - kochamy za nimi podążać! Jeśli chcecie czymś się podzielić - zachęcamy.

 

Będzie z nami także gość specjalny - Leo pogromca Bębna - z którym dacie czadu podczas wspólnych zajęć bębniarskich. Yeah! Wybrzmi muzyka i rytm!

 

Świecić nam będą takie jakości jak swoboda, niedyrektywność, wolność i szacunek. Miłość do siebie i radosne, wspierające relacje. To chyba one sprawiają, że z takich zachwytem przychodzicie do Nas zaraz po śniadanku! 

 

Widzimy się codziennie od 10:00-13:00 <3 

 

Kochamy Was i kochamy tworzyć dla Was przestrzeń pełną śmiechu, radości i wspólnego Bycia. 

Widzimy się!

 

Jaga i Jaga

 

DZIECIĘCY KRĄG - koliberki
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com