06 lipca 2017

Aram, Anna.

 

W trakcie tego spotkania chcemy razem z wami połączyć się w śpiewie i muzyce, by dotknąć Serca i Duszy. By poruszyć to co głęboko ukryte w naszym wnętrzu. By wpuścić tam światło i ukojenie. By otulić nas płaszczem miłości. 

 

Na koncercie zaprezentujemy autorskie pieśni, ale pojawią się także akcenty wielkich tradycji z Amazonii, które są dla nas inspiracją i z którymi czujemy głębokie połączenie. Wykonywane przez nas utwory mają nas wszystkich łączyć i wytworzyć pole Światła i Mocy. 

 

 

 


 

Aram i Anna. "Nazywamy się Aram i Anna. Jesteśmy parą która celebruje życie w Miłości i wewnętrznej Harmonii, którą łączy  miłość do muzyki oraz pragnienie dzielenia się swoim wewnętrznym światłem ze światem. Organizujemy wspólnie Ceremonie Kakao, Kręgi Medycyny Pieśni oraz koncerty medytacyjne. Jesteśmy w trakcie nagrywania pierwszego albumu o nazwie "Wielka Niebiańska Podróż" z autorskimi kompozycjami mającymi kierować nas do wnętrza i przypominać nam o wewnętrznej Prawdzie. Pragniemy aby nasz twórczość była dla tych, którzy na nią natrafią Medycyną Serca i Duszy."

dźwięki serca - NA LATAJĄCYM DYWANIE 
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com