01 August 2020

Michel Steiner.

 

To przestrzeń zjednoczenia z jednym z 4 żywiołów ogniem, pierwotną energię, pozwalającą nam oczyścić nasze komórkowe i energetyczne wspomnienia, a także czas, by wznieść nasze modlitwy i życzenia o równowagę istnienia pomiędzy ludzkością a naszą planetą.

 

Dla kultur przodków ogień jest mistrzem, który udziela rad, ukazuje nam wizje mające pomóc rozpoznać naszą misję życia na Ziemi. W ten sposób rozpoznajemy powód i cel naszego. Ogień ma też zdolność budzenia pamięci przodków ludzi, społeczności i krajów, pozwalając w ten sposób odzyskać pierwotną pamięć.

 

 

 

 


 

Michel Steiner. Urodził się w Wenezueli.  Przed przyjazdem do Szwajcarii, w 2003 roku otrzymał pierwszą inicjację reiki i podjął szkolenie w zakresie masaży, fitoterapii i innych systemów leczniczych. W 2010 roku przeżył przebudzenie w Mount Bugarache we Francji i od tego momentu zostawił wszystko, aby podążać za swoją wizją i misją życiową - siania kryształów we wszystkich miejscach, które odwiedza. Podjął też wędrówkę, aby otrzymać inicjację od Tybetańczyków, Majów, Azteków, Olmeków, Inków, druidów, templariuszy. Ostatniej wizji doświadczył w świątyni Coba w Meksyku w 2017 roku. Stał się uczniem pszczół, poznał kody zawarte w miodzie. Podążył szlakiem miodu, by przekazywać ludziom  sposób na życie w doskonałej symbiozie i współpracy z matką Ziemią. 

 

Ceremonia otwarcia - Świętego Ognia
  1. pl