23 lipca 2023

Marlen Martha Maria: fortepian, wokal, tykwa.

Luis Paniagua: starogrecka lira, wokal, Talking Drum.

 

W ramach naszego Koncertu, poprzez muzykę  podzielimy się z Wami naszą obecnością i miłością. Zaprosimy Cię, abyś udał sie z nami i intuicyjnymi dźwiękami do Świątyni Miłości - naszego prawdziwego stanu bycia, miejsca, w którym spotkamy się z duszą i  mistycznym pięknem. Doświadczymy  tego, jak wszystko jest ze sobą  połączone i jak wszystko służy sobie nawzajem. Dotkniemy wspólnie  prawdziwego BYCIA.

 

 

 


 

Marlen Martha Maria. Dla Marlen Marthy Marii muzyka jest sposobem, w jaki dusza może wyrażać się i doświadczać fizycznie. Marlen traktuje muzykę, jako wspaniałe narzędzie do doświadczania twórczej energii w zmysłowy sposób.  Muzyka jest zanurzeniem w teraźniejszości. Tą obecnością dzieli się z innymi  i inspiruje ich do tego, by radośnie doświadczać teraźniejszości, jako naszej prawdziwej boskości w ludzkim wcieleniu.

 

https://youtube.com/@marlenmarthamaria

 

Luis Paniagua. Urodził się w Madrycie w 1957 roku. Zdobył zarówno zachodnie jak i wschodnie wykształcenie muzyczne - min. studiował w północnych Indiach, u mistrza T.N. Nagar. Od 1980 poświęcił się wyłącznie komponowaniu własnej muzyki korzystając z wielu instrumentów z całego świata. Ostatecznie wybrał lirę i śpiew, jako narzędzia wyrażania miłości, prawdy, piękna i czystości. Jako kompozytor nagrał 22 albumy. Był zdobywcą nagrody The World Music Torchbearer Award (2012). Jego album „Nanas de Sol” zdobył Ogólnoświatowa  Nagrodę za Najlepszy Album w 2002 . Zagrał liczne koncerty w Europie, Ameryce i Azji. W Hiszpanii Luis jest uważany za jednego z pionierów Nowej Muzyki, Muzyki Świata i Muzyki Duchowej bez słów. Jego muzyka była i jest inspiracją dla wielu muzyków w używaniu ciszy, jako istotnej części koncertu. W roku 2022 obchodzi swoją Złotą Rocznicę, 50 lat na scenie.

 

https://www.youtube.com/@LuisPaniagua1

FLYING JEWELS - koncert

  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com