04 lipca 2021

Paz Shanti, Aiwu Water.

 

Koncert muzyki leczniczej, która pochodzi prosto z naszej duszy. Otwieramy się i dziękujemy błogosławieństwu dźwięków, które przepływają przez nasze ciała , tworząc i interpretując melodie, które leczą, wyrównują i łączą się z Waszą istotą. Zapraszamy do tego doświadczenia, aby poprzez muzykę i taniec poszerzyć i zharmonizować nasze ciało, umysł i ducha, odnowić naszą energię i podnieść nasze wibracje .

 

Pieśni i modlitwy zabierają nas w podróż do nowych i nieznanych światów, gdzie będąc kanałami ekspresji, stajemy się boskimi narzędziami kosmosu pozwalając swobodnie przepływać teraźniejszości i dzielić ze wszystkimi magię śpiewu i muzyki. 

 

 

 


 

Paz Shanti i Aiwu Water. Jest podróżniczką, która odkrywa świat, studiując życie i pieśni różnych kultur i krajów na całym świecie. Piosenkarka, autorka tekstów, producent muzyczny i artysta. Dzieli się darem muzyki transcendentalnej. Łączy się ze Źródłem i staje się kanałem, w którym muzyka i duch płyną razem. Pracuje ze swoją przyjaciółką Aiwu. Wspólnie prowadzą one: Podróż w Dźwięku, Koncerty Muzyki Medycyny, Ceremonie Santa Maria, Ceremonie Świętych Dźwięków oraz Kobiece Obrzędy Przejścia.

 

Facebook:  PAZ SHANTI

 https://www.youtube.com/watch?v=XfuItUds65Q

Głosy plejadian - MUZYKA MEDYCYNY
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com