16 maja 2019

Kailash Kokopelli i Denis Kucherov.

 

Trwający trzy godziny koncert zaprasza Nas w podróż do źródła, byśmy mogli poprzez Święte Wibracje Dźwięku odnaleźć siłę niezbędną do uzdrawiania. 

 

To Joga Dźwięku, Pieśni i Ciszy, gdzie Medycyna Bębnów, Fletów, Didgeridoo i rytualnych Pieśni pozwoli popłynąć pranicznym siłom życia w naszym ciele wzmacniając nasze zdrowie i witalność. Rozjaśni nasze ciało i ducha. 

 

Jest to forma terapii dźwiękiem podczas, której cysty, guzy i inne nagromadzone w ciele niezdrowe organizmy i toksyny mogą być usunięte i unieszkodliwione.

 

Dźwięki Medycyny mają też pozytywny wpływ na odwrócenie procesu odwapnienia  szyszynki i aktywowanie systemu nerwowowego. Dzięki mocy płynącej energii przypomnimy sobie o Naszej misji i będziemy w stanie zrealizować Nasz cel.

 

 

 


 

Kailash Kokopelli. Międzynarodowy Uzdrowiciel Kailash Kokopelli jest jednym z głównych  pionierów w dziedzinie wykorzystania uzdrawiających efektów dźwięku. Swoje doświadczenia rozpoczął we wczesnych latach 90 tych.Jest również twórcą wielu pieśni Medycyny, nauczycielem Uzdrawiających Ćwiczeń Chi oraz Śpiewu Gardłowego.

Jako multi-instrumentalista daje koncerty na całym świecie, oddziaływując na ludzi swoją muzyką. Jest dyrektorem skandynawskiej szkoły Healing Arts i od 10 lat prowadzi SEISMER Sanctuary of the European Institute of Sound Medicine Education and Research.

GROUP SOUND MEDICINE TREATMENT
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com