08 sierpnia 2017

Rima Siostra Ptaków.

 

Zamknij oczy, by otworzyć się na postrzeganie świata pełna aurą. Zapraszam was na doświadczenie głębokiej medytacji.

 

W stanie głębokiego relaksu ciała i umysłu, granica podświadomego umysłu staje się bardziej transparentna - wtedy, nie tracąc przytomności, możemy tworzyć wizje mające transformującą moc. Zyskujemy większą możliwość wglądu w siebie, komunikacji pomiędzy uświadomionym i nieuświadomionym poziomem psychiki. Poprawia się jakość snu. "Oczyszczają" się emocje, możemy osiągnąć poprawę percepcji i kreatywności, rozwój synestezji.

 

Koniecznie zadbajcie o maty, koce i poduszki, żeby zapewnić komfort ciału, wydarzenie przeznaczone jest do uczestniczenia na leżąco. Warto wziąć także zasłonę na oczy.

 

Możesz spodziewać się:

- rozluźnienia

- poprawy nastroju

- oczyszczenia umysłu

-  detoksykacji ciała

- harmonizacji układu nerwowego

- wzmocnienia snu i bioregeneracji.

 

 

 


 

Rima Siostra Ptaków (Rima Sadurska). Bionergoteraputka, artystka performerka, life-coach, edukatorka. Obecnie studentka Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, uczestniczka projektu Sopockiego Teatru Tańca "Ciało Otwarte" i Teatru Chorea "Laboratorium Kreatywnego Działania".

 

"Od lat praktykuję terapetyczną i coachingową indywidualną i grupową pracę z ludźmi. Ukończyłam Terapie Naturalne w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu uzyskując zawód bioenergoteraputki. Jestem także absolwentką Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Nauk o Ziemi.  Dodatkowo szkoliłam się w pracy z dźwiękiem w Akademii Petera Hessa Polska; "Laboratorium głosu" Olgi Szwajgier oraz "Poznaj swój głos"; Seminarium dla terapeutów na temat form arteterapeutycznych i technik oddechowych "Sztuka przebudzonego życia. Twoja wewnętrzna moc” prow. Colin Sisson; kursy pracy z umysłem i wyobraźnią Silva Mind Control, kursy Reiki w Akademii Terapii Naturalnych kursy Kino Mana I i II wg Susan Pa'iniu Floyd (Aloha international) czyli hawajskich technik masażu, śpiewu, tańca i filozofii uzdrawiania."

 

siostraptakow.pl

KĄPIEL W DŹWIĘKU - KONCERT MEDYTACYJNY
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com