23 lutego 2018
Basia Pączkowska
 
Zapraszam Cię Siostro do Kobiecego Kręgu w którym poczujemy się wzajemnie. Pobędziemy z tym co jest. Pomruczymy, pokołyszemy się, otworzymy się na siebie. Mądrość kręgu zadecyduje, gdzie pójdziemy dalej.
Ubierz się wygodnie, weź ze sobą olejek do masażu. Zrobimy to, co potrafimy najlepiej - uświęcimy przestrzeń.

 

Lubię być w kręgu z Kobietami. Czuję, że w naszych spotkaniach jest wielka moc. Kiedy widzimy siebie w prawdzie, chcemy się wspierać i dawać sobie to, za czym tęsknimy. Fascynuje mnie wewnętrzna mądrość każdej z nas.  Jestem otwarta i gotowa na więcej..."

 
czas: 3h

 

 

 


 

Basia Pączkowska. Muzykoterapeutka, współzałożycielka Fundacji Ogród Kreacji, organizatorka Konwentu Wiedzy Alternatywnej. Powołała do życia wiele inicjatyw muzycznych, w których eksperymentuje z łączeniem rdzennych instrumentów z instrumentami klasycznymi i elektroniką.  Od czterech lat wraz z Wojtkiem Wieconkowskim zaangażowana w projekt "Muzyka Źródła".

Na co dzień zajmuje się terapią dźwiękiem, pracuje z dorosłymi, dziećmi, osobami o specjalnych potrzebach. Do swojej pracy używa prostych instrumentów: mis dźwiękowych, gongów, bębnów i głosu.  
Od dwóch lat zwołuje kobiece kręgi, by wspierać inne kobiety w rozwoju osobistym, relacjach partnerskich i przejawianiu prawdy o sobie w świecie. 
Od 2012 roku wraz ze swoim partnerem Tomaszem Gruba prowadzi Warsztaty Świadomego Śnienia w Polsce i za granicą. Organizuje też wyprawy mocy na Maltańską wyspę Gozo i w inne piękne miejsca na Ziemi. 

 

KOBIECY KRĄG
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com