09 czerwca 2022

ÎANÄWA (Aiyana i Uttama).

 

Ten koncert to muzyczny projekt łączący pieśni medycyny i modlitwy całego świata w kolorową podróż po dźwiękach. Ta muzyka zaprasza do celebrowania życia i odzwierciedla mądrość naszych przodków. Aiyana i Uttama utkają z dźwięków most, który przeniesie nas w starożytne przestrzenie pełne szacunku dla Natury, Żywiołów i Życia wokół Nas.

 

 

 


 

Aiyana. Urodziła się na Litwie. 11 lat temu opuściła swój kraj podróżując i zgłębiając różne kultury i tradycje świata. 8 lat temu przyjechała do Meksyku, gdzie odnalazła głęboki rezonans z lokalnymi sposobami modlitwy. Pieśni Medycyny, Szałasy Potów, Taniec Księżyca i inne ceremonie przyniosły jej głębokie wglądy, dlatego poświęciła swój czas na naukę z miejscowymi starszymi, uzdrowicielami z różnych tradycji, a także na pracę z roślinami medycyny.

 

Uttama. Urodził się w Meksyku, choć część jego rodziny pochodzi z Kolumbii. Podąża Czerwoną ścieżką  i studiuje medycynę roślin. Całe swoje życie poświęca muzyce i uzdrawianiu poprzez dźwięk. Skomponował setki pieśni medycyny i przez wiele lat współpracował ze starszymi taitas (uzdrowicielami) z tradycji ayahuasca, grając na bębnie, śpiewając podczas Ceremonii Sundance i ucząc się ich tradycji.

KONCERT ANCESTRAL MEDICINE MUSIC
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com