16 maja 2019

Curawaka.

 

Międzynarodowy kwintet Curawaka poprowadzi nas w podróż przez pejzaż świata przyrody i jego rdzennej ludności, przywołując  pamięć czegoś ważnego i świętego ukrytego w Nas głęboko. Wszystkie utwory pochodzące z dawnej kultury rdzennych plemion dotykają samej istoty rytuałów i rozwijają się w szybkich rytmach Ameryki Łacińskiej.

 

Debiutancki album Curawaki „Call of the Wild” jest hołdem dla bogactwa  folkloru Matki Ziemi oraz plemion, które ją chronią. Przez ich muzykalność, kreatywność i połączenie ze świętością natury, przypomina  o naszym uniwersalnym, głębokim i świętym związku z naszymi korzeniami.

 

Można zakupić bilet tylko na koncert - cena 20 złotych.

 

Członkowie zespołu Curawaka, pochodzący z tak odległych krajów jak Norwegia, Meksyk, Argentyna, Peru i Brazylia spędzili wiele lat żyjąc z u rdzennych plemion na całym świecie i ucząc się od nich.Wokalista Anna Bariyani śpiewa w siedmiu językach, w tym Hatcha Kuin, Yawanawa, Sami, hiszpańskim, portugalskim, angielskim oraz w jej języku ojczystym - norweskim. Muzycy Tavo Vasquez, Alberto Arroyo, Cesar Alcedo i Txai Fernando wnoszą do tego grona, figlarność i pasję rytmów latynoskich, tworząc żywy i zabawny gobelin, który Anna wypełnia swoim czystym i silnym głosem .Koncertują na wielu Zgromadzeniach i Festiwalach na całym świecie.

 

 

 


 

Curawaka. Członkowie zespołu Curawaka, pochodzący z tak odległych krajów jak Norwegia, Meksyk, Argentyna, Peru i Brazylia  spędzili wiele lat żyjąc z u rdzennych plemion na całym świecie i ucząc się od nich. Wokalista Anna Bariyani śpiewa w siedmiu językach, w tym Hatcha Kuin, Yawanawa, Sami, hiszpańskim, portugalskim, angielskim i w jej języku ojczystym - norweskim. Jej piosenki świętują i odbijają echem głosy ludów świata , ich duchowość i święte praktyki. Muzycy Tavo Vasquez, Alberto Arroyo, Cesar Alcedo i Txai Fernando wnoszą do tego grona, figlarność i pasję rytmów latynoskich, tworząc żywy i zabawny gobelin, który Anna wypełnia swoim czystym i silnym głosem.

 

Koncertują na wielu Zgromadzeniach i Festiwalach na całym świecie.

 

Line up 2019:

Anna Bariyani - wokal, gitara, ręczny bęben, shakers

Tavo Vazquez - charango, quena, sikuri flety

Alberto Arroyo - gitara (akustyczna i elektryczna), bas

Cesar Alcedo - charango, quena, sikuri flety, bas, perkusja

Txai Fernando - perkusja

 

Oficjalna strona internetowa: www.curawaka.com

Kontakt: info@curawaka.com

Zarządzanie: Nixi Music www.niximusic.com

https://open.spotify.com/album/0CAnO4Qerzpg25CPvoJ4ZW

KONCERT call of the wild
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com