16 lipca 2020

Alina Jurczyszyn, Michał Zelenibore.

 

Wdzięczność wyrażona w dźwięku. Wdzięczność za życie, miłość, przyjaźń, przygodę, pasję, muzykę, słońce, księżyc, ziemię, powietrze, wodę, ogień i kosmiczne spotkanie. Kiedy pojawia się dźwięk powstaje cały świat, w momencie jego doświadczania wszystko staje się jedną całością, krajobrazem bez granic, naszą wspólną naturą, taką samą dla każdej istoty. W tym tańcu wibracji i drgań przestrzeni dotykamy świata poza nazwą i formą, gdzie istnieje wszystko co tylko możemy sobie wyobrazić, nieograniczony potencjał, czysta kreatywność.

 

Czynienie dźwięków z przestrzeni otwarcia, ufności, niewiedzy co przyjdzie. Czynienie dźwięków z bycia ze sobą w miłości, zaufaniu, ciszy, która nic nie oczekuje, ale uważnie słucha, dostraja się. Muzyka serca, co snuje opowieść o prawdziwej bliskości, o wdzięczności za relację tak głęboką jak ocean, tak rwącą jak dzika rzeka i tak spokojną jak wschodzące słońcem poranki. Muzyka, która czerpie ze źródła, dedykowana kobiecym i męskim wibracjom, ich wzajemnemu spotkaniu, na nowo, bez walki, we wzajemnym szacunku, w radości z powrotu do siebie.

 

 

 


 

Alina Jurczyszyn. (Aja Piesionka). Kobieta Pieśń, założycielka zespołów: „Laboratorium Pieśni” i „Annutara”. Podróżuje za dźwiękami po całym świecie (m.in.USA,Japonia,Indie,Europa,Anglia),od piętnastu lat pracuje z pieśniami tradycyjnymi wielu kultur, prowadząc Warsztaty Laboratorium Pieśni, koncertując. Absolwentka Teatru Gardzienice. W swoim życiu kieruje się intuicją, wołaniem serca. Karmi się kreacją, śpiewem, tańcem, grą na instrumentach, pisaniem książek, malowaniem, nagrywaniem płyt, reżyserowaniem spektakli, medytacją, kontaktem z naturą, ciszą. Kocha dzikość, ruch, konie. Jest żywym ogniem.

 

Michał Zelenibore. Artysta Serca, muzyk, współzałożyciel i twórca autorskich kompozycji zespołu "Annutara", multiinstrumentalista najbardziej oddany gitarze klasycznej, kompozytor, aktor teatrów niezależnych, podróżnik. Owocami jego twórczości są płyty nagrane z zespołem "Annutara", "Laboratorium Pieśni", muzyka filmowa i teatralna oraz autorska płyta "Joy Of Life" wydana w sierpniu 2019.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sNN5aU8Gd0Y

https://zelenibore.bandcamp.com/releases

https://www.facebook.com/Zelenibore

 

 

KONCERT dźwiękczynienie
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com