16 lipca 2020

Michał Zelenibore.

 

Podczas tego koncertu chciałbym zaprosić Cię do wspólnej celebracji życia w jego nieskończonych przejawach i nieograniczonym potencjale aby wspierać życie otwarte, odważne i radosne.

 

Jednym z cudów istnienia jest możliwość doświadczania przez nas muzyki, która potrafi otwierać nasze serca i ułatwia spojrzenie poza siebie i swoje uwarunkowania. Jest uniwersalnym językiem stworzenia, nie wymagającym tłumaczenia i racjonalnych wyjaśnień, niosącym znaczenie zrozumiałe dla każdej istoty.

Muzyka która zatrzymuje naszą gonitwę myśli i pomijając mentalne struktury odwołuje się bezpośrednio do naszych uczuć, tworzy przestrzeń dla bycia ze sobą w pełniejszy sposób, zatrzymuje nas i konfrontuje z obszarem czystego piękna i tajemnicy, z momentem kiedy możemy pozwolić sobie aby nie wiedzieć jaki jest kolejny krok, z chwilą kiedy kompletnie „nie wieeeeeem” i akceptuję to, czując ukojenie, ulgę i spokój. Wszystko jest już kompletne i doskonałe.

 

 

 


 

Michał Zelenibore. Artysta Serca, muzyk, współzałożyciel i twórca autorskich kompozycji zespołu "Annutara", multiinstrumentalista najbardziej oddany gitarze klasycznej, kompozytor, aktor teatrów niezależnych, podróżnik. Owocami jego twórczości są płyty nagrane z zespołem "Annutara", "Laboratorium Pieśni", muzyka filmowa i teatralna oraz autorska płyta "Joy Of Life" wydana w sierpniu 2019.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sNN5aU8Gd0Y

https://zelenibore.bandcamp.com/releases

https://www.facebook.com/Zelenibore

KONCERT radość życia
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com