06 kwietnia 2018

Alina Jurczyszyn Laboratorium Pieśni, Michał Zeltman Annutara

 

Krąg pieśni stworzył się po to, żeby podziękować pieśniom, które pojawiły się w naszym życiu w momentach przejścia, w świętych momentach radosnej obecności, tańca, przebudzenia, miłości… Otwarcia na świat, który jest czystym dźwiękiem, wibracją, muzyką planet i kosmicznych drgań, fal akustycznych w nieustannym ruchu… Śpiewu, który nigdy nie ustaje, pieśni która nie ma początku i końca, ale ciągle jest… nieporuszona… Wyśpiewuje się sama… Wciąż i wciąż… od nowa…

 

 


 

Alina Jurczyszyn. Pieśniarka, założycielka zespołów: Laboratorium Pieśni i Annutara. Od ponad dziesięciu lat pracuje z pieśniami tradycyjnymi wielu kultur, prowadzi Warsztaty Laboratorium Pieśni, podróżuje za pieśniami ( USA, Indie, Europa, Anglia ), reżyseruje spektakle, absolwentka Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice.

Strona internetowa: laboratoriumpiesni.pl

You Tube: www.youtube.com/watch?v=04fEWQOwUD4

 

Michał Zetman. Współzałożyciel zespołu Annutara, muzyk, śpiewak, multiinstrumentalista, kompozytor, aktor teatrów niezależnych, podróżnik, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku i Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice.

krąg Świętych Pieśni
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com