11 maja 2018

Mireia Berdun, Paulina Violina

 

Krąg Kobiet to czas spotkania, uzdrowienia, dzielenia się i celebrowania.

Krąg to czas prawdy, zaufania, współczucia i autentyczności, w których to, co się mówi pozostaje.

Krąg to miejsce, gdzie nie ma osądu, to przestrzeń, w której możemy pokazać i być, tym kim jestesmy.

W kręgu nie ma lidera, lecz jest jedność.

W Kręgu jesteśmy sobie lustrami i uczymy się tego, jak siebie usłyszeć i być wysłuchanym.

Jest to święta, bezpieczna przestrzeń, w której możemy otworzyć nasze serca i być autentyczne.

 

Podczas naszego Kręgu Kobiet chciałybyśmy także pośpiewać i pomuzykować wspólnie z Wami, albowiem najlepszym lekarstwem na ukojenie duszy, celebrację życia i radości w sercu jest właśnie muzyka.

Mamy dla Was przygotowane nasze Pieśni Ceremonialne, które śpiewamy podczas naszych ceremonii i koncertów, ale także specjalne pieśni, które towarzyszą nam właśnie podczas Kręgów Kobiet.

 

Nasza siła jest w jedności naszych serc, wspierania się i dzielenia się tym, co mamy. Podczas naszego Kręgu chciałybyśmy także zaoferować piękną Ceremonię ,,Świętej Wody, podczas której błogosławimy MAMAE OXUM ,,Boginię Słodkich Wód, modląc się wspólnie za nasze wewnętrzne wody i wody Całej Planety.

 

 

 


 

Mireia Berdun. „Urodziłam się w Barcelonie, Catalunya. Odbiciem mojej duszy są pieśni, które śpiewam. Mój głos rozbrzmiał  swą mocą i zmienił swoją barwę i energię dzięki roślinom medycyny i całej mojej ścieżce duchowej, którą podążam już od kilkunastu lat. Podróżowałam i mieszkałam przez bardzo długi czas z rdzennymi społecznościami Brazylii i Kolumbii w amazońskiej puszczy, ucząc się od ich mieszkańców ich tradycji, kultury, wierzeń i wiedzy na temat roślin medycyny. Od 2009 r. Prowadzę uroczystości dla Matki Ziemi i związanej z nią Ceremonią ,, Świętej Wody”. Organizuję od wielu lat Temazcal w moim domu ,,La Encantada”, które jest miejscem wielu duchowych spotkań, Vision Quest i innych ceremonii z związanych z duchowym rozwojem. Prowadzę Kręgi Kobiet i inspiruje kobiety do podążania za swoim głosem serca i swym powołaniem. Jestem Kobietą Medycyny.”

 

Paulina Violina. „Jestem skrzypaczką, wokalistką, joginką, podróżniczką, matką, marzycielką.

Naukę gry na skrzypcach rozpoczęłam w wieku 7 lat. Ukończyłam szkolę 1-go stopnia we Wrocławiu

Magię muzyki jednak moje serce i dusza odkryły podczas mojej pierwszej podróży do Brazylii w wieku 17 lat. Podróż do Ameryki Południowej i wiele spotkań muzycznych z tamtejszą kulturą odkryły we mnie prawdziwa pasję do grania, moc tworzenia i uświadomiły mi, że muzyka ma siłę zmian i uzdrawiania. Magia płynącą z muzyki otworzyły przede mną drzwi... drzwi nieskończonych możliwości i marzeń! Podczas moich podróży miałam zaszczyt brać udział w wielu wspaniałych projektach muzycznych w Europie i Brazylii, na różnego rodzaju festiwalach jogi, warsztatach rozwojowych i ceremoniach duchowych z różnymi wspaniałymi szamanami, uzdrowicielami i artystami z całego świata.”

 

KRĄG JEDNOŚCI KOBIET z CEREMONIĄ WODY
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com