08 lipca 2019

Basia Pączkowska

 

Pragniesz odkryć znaczenie swoich snów? Chcesz zrozumieć senny język skojarzeń i interpretacji?Temat snów jest mi szczególnie bliski. Od 7 lat towarzyszę ludziom w ich sennych procesach i w odkrywaniu znaczeń tego, co nam się śni. Śnienie to temat szeroki, głęboki i niezbadany, jak OCEAN. Ocean naszej zbiorowej świadomości. Czuję, że rzeczy, dotychczas zakryte, odsłaniają przed nami swój potencjał. Dzięki synergii grupy, będziemy badać nasze połączenia i odkrywać to, kim jesteśmy.
 
Wspólnie utworzymy przestrzeń do dzielenia się śnionymi światami. Każde z nas opowie jeden sen, wysłuchamy również snów pozostałych osób w kręgu. Popracujemy z naszą uwagą i światem symboli. Poczujemy w ciałach, co do nas mówią sny innych osób. Może z naszych opowieści utworzy się historia, która pomoże nam lepiej zrozumieć siebie i aktualny proces, który dzieje się w naszym życiu?

 

 

 


 

Basia Pączkowska. Muzykoterapeutka, współzałożycielka Fundacji Ogród Kreacji, organizatorka Konwentu Wiedzy Alternatywnej. Powołała do życia wiele inicjatyw muzycznych, w których eksperymentuje z łączeniem rdzennych instrumentów z instrumentami klasycznymi i elektroniką.  Od pięciu lat wraz z Wojtkiem Wieconkowskim zaangażowana w projekt "Muzyka Źródła". Na co dzień zajmuje się terapią dźwiękiem, pracuje z dorosłymi, dziećmi, osobami o specjalnych potrzebach. Do swojej pracy używa prostych instrumentów: mis dźwiękowych, gongów, bębnów i głosu.  Od 7 lat towarzyszy ludziom w ich sennych procesach i w odkrywaniu znaczeń tego, co nam się śni, organizuje kręgi śnienia, wykłady i prelekcje na temat snów. Od 2012 roku wraz ze swoim partnerem Tomaszem Gruba prowadzi Warsztaty Świadomego Śnienia w Polsce i za granicą. Organizuje też wyprawy mocy na Maltańską wyspę Gozo i w inne piękne miejsca na Ziemi. 

KRĄG SNÓW
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com