1. en
KRĄG SNÓW

Basia Pączkowska oraz Tomasz Gruba.

 

Wspólnie stworzymy przestrzeń do dzielenia się śnionymi światami. Poprzyglądamy się temu, co nam się śni, jakie emocje to w nas wywołuje i gdzie nas prowadzi. Poruszymy temat świadomych snów. Co to znaczy być świadomym we śnie? Czego tak na prawdę jesteśmy świadomi?

 

Świadome śnienie to niezwykły dar dla ludzi. Odzyskując świadomość w trakcie snu, możemy wprowadzić całkiem nową jakość do naszego życia i stać się bardziej świadomym twórcą rzeczywistości na jawie. Świadomy sen to koniec oddawania odpowiedzialności za nasze życie przypadkom, ludziom, złośliwym zbiegom okoliczności. 

 

Ponadto, możemy spotykać się z najróżniejszymi istotami i otrzymywać informacje z pierwszej ręki od przewodników duchowych, opiekunów i kogo tylko chcemy spotkać.Jeśli uwierzyliście, że życie jest trudne, niesprawiedliwe, nudne albo szare zapraszamy w pierwszej kolejności!

 

Warsztat obejmuje zagadnienia:

- Jak świadomie śnić?

- Sposoby sprawdzania rzeczywistości

- Przesunięcie uwagi

- Nie ma silniejszej magii niż intencja

- Energetyka człowieka

- Dziennik snów

- Równowaga pomiędzy świadomością a nieświadomością

 

czas: 2 x 3h

 

 

 


 

Basia Pączkowska, Tomasz Gruba. Warsztaty Świadomego Śnienia prowadzimy od sześciu lat. Wielu osobom udało się po nich świadomie śnić pierwszy raz w życiu, niektórym udało się wrócić do tego doświadczenia po wielu latach przerwy. Pokazujemy co robić, aby świadome sny stały się częścią naszego doświadczenia - żebyśmy mogli czerpać z nich to, czego potrzebujemy."

23 lutego 2018