07 lipca 2021

Aram, Anna.

 

to wyjątkowe wydarzenie, w trakcie którego spotykamy się, aby odbyć wspólną podróż poprzez muzykę i śpiew do naszej Duszy i spokoju, który w niej odnajdujemy.

 

Pieśni Serca powstały w natchnieniu, w różnych czasach i miejscach, i pomagają nam nawiązać głęboki kontakt z własnym wnętrzem oraz ze wszystkimi których spotkamy w kręgu. Zazwyczaj mają prosty, powtarzający się tekst i nieskomplikowaną melodię, dzięki czemu łatwo się włączyć w śpiew, nawet jeżeli słyszymy je po raz pierwszy.

 

Poza Pieśniami Serca w naszym rodzimym języku polskim śpiewamy także pieśni pochodzące z różnych tradycji. W szczególności są to pieśni rdzennych kultur Ameryki Północnej i Południowej. Zachęcamy uczestników do wspólnego śpiewania razem z nami, ponieważ pełnię mocy tych pieśni można poczuć kiedy łączymy nasze głosy w jeden wspólny ton. Śpiew harmonizuje obie półkule mózgowe i ma uzdrawiający wpływ na cały organizm. Pozwala sięgnąć do części naszej duszy, do której ciężko dotrzeć innymi drogami.

 

 

 


 

Aram i Anna. "Nazywamy się Aram i Anna. Jesteśmy parą która celebruje życie w Miłości i wewnętrznej Harmonii, którą łączy  miłość do muzyki oraz pragnienie dzielenia się swoim wewnętrznym światłem ze światem. Organizujemy wspólnie Ceremonie Kakao, Kręgi Medycyny Pieśni oraz koncerty medytacyjne. Jesteśmy w trakcie nagrywania pierwszego albumu o nazwie "Wielka Niebiańska Podróż" z autorskimi kompozycjami mającymi kierować nas do wnętrza i przypominać nam o wewnętrznej Prawdzie. Pragniemy aby nasz twórczość była dla tych, którzy na nią natrafią Medycyną Serca i Duszy."

 

KRĄG MEDYCYNY PIEŚNI
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com