29 lipca 2020

Kasia Węgierska.

 

W każdej z nas mieszczą się różne aspekty Kobiety. Czasem są stabilne i spokojne. Czasem przemykają niezauważone lub kulą się, zapomniane. Czasem krzykliwie proszą o naszą uwagę lub przeciwnie, nie proszą o nic. Niektóre z nich szepczą, inne śpiewają głośno i pewnie, inne piszczą wysoko lub przemawiają wolno i nisko. Niektóre krzyczą dziko, inne zaś milczą. Może milczą w nieodkrytej jeszcze prawdzie, a może musiały się nauczyć milczeć.

 

Przyjrzyjmy się razem tym częściom nas, zróbmy- może pierwszy, może kolejny - krok, by zbliżyć się do nich i dać im dojść do głosu.

 

Z pomocą muzyki- bębnów, daf, shruti, śpiewu intuicyjnego i innych instrumentów- udamy się do wnętrza. Posłużymy się obrazem i metaforą, by pomogły nam one opowiedzieć historię naszej wewnętrznej Kobiety i różnych jej aspektów, a następnie pozwolimy jej być usłyszaną- w formie metaforycznej i do takiego miejsca, które będzie z nami zgodne. Pozwolimy też naszemu głosowi opowiedzieć tę historię bez słów. Samym sobą, takim, jaki jest prawdziwy, bez oczekiwań, oceniania, myślenia... Czując.

 

Będzie przestrzeń na otwieranie głosu i śpiew intuicyjny jak i bezśpiew. Na spontaniczny ruch,  bycie z sobą i innymi. Praca z archetypami będzie naszym sprzymierzeńcem w docieraniu do sfer, które leżą w cieniu, różnych aspektów nas i obszarów, które w nas drzemią.

 

Spotkajmy się we wspólnym śpiewie - to będzie prawdziwa Pieśń Księżycowa, Kobieca.

 

 

 


 

Kasia Węgierska. Psycholog holistyczny, psychoterapeutka, wokalistka. W pracy łączy wiedzę i odczuwanie. Łączy ścieżkę terapeutyczną z muzyką, pracą z ciałem i psychotroniką. Jest dla niej niezwykle ważne, aby w kontakcie z drugim człowiekiem tworzyć przestrzeń opartą na rzeczywistym kontakcie. Praktyk Soul Body Fusion, koncertuje, prowadzi medytacje i sesje indywidualne oraz warsztaty rozwojowe związane m.in. z samoekspresją, uwalnianiem głosu i emocji, integracją cienia i doświadczeń transowych. 

 

Krąg Pieśni Księżycowej- spotkanie dla Kobiet
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com