07 lipca 2019

Bożena Belcarz.

 

Głos jest pomostem i doświadczeniem, które przenosi ludzi w podróż z wnętrza do świata zewnętrznego ... i z powrotem. Głos jest odczuwaniem wibracji w jej własnej teraźniejszości. Doświadczanie wibracji swojego głosu może wynikać z bycia w poznaniu, przepływie, akceptacji, w wielości połączeń i drgań, w harmonii. Do tego pomocna jest droga w głąb siebie…. i ćwiczenia głosowe z różnych kultur, stylów muzycznych, technik głosowych i pieśni circle song. Również sesje oddechowe mogą prowadzić do organicznego emitowania głosu, swobodnego śpiewu intuicyjnego. Wtedy kiedy intuicja spotyka się z nauką i doświadczeniem wyłania się świadomość. Świadomy rozwój to poddanie się Kreacji, działania wspólnego pola naszych potencjałów.

 

Intencją tego spotkania jest zharmonizowanie poprzez głos wielości drgań w jedności.

 

 

 


 

Bożena Belcarz. Bożena jest kobietą, która pełni role życiowe m.in.: matki, partnerki i muzyka z radością i pasją. Inicjuje i współtworzy projekty muzyczne i wydarzenia artystyczne m.in. „Metafory Muzyczne” oraz prowadzi rozległą działalność artystyczną jako: wokalistka, reżyser przedstawień muzycznych, warsztatowiec i dyrygent. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami oraz tworzy swoiste pole do doświadczania jedności wspólnoty muzycznej w harmonii i kreacji. Warsztaty głosowe prowadzi przy dźwiękach harfy kryształowej i innych instrumentach. Energia dźwięków zarówno głosu jak i instrumentów pozwala na wzniesienie wiązki fali, która przenosi nas ponad to, co nas ogranicza.

 

Poprzez koncerty chóralne, solowe, projekty muzyczne oraz warsztaty głosowe pomaga odnaleźć potencjał głosu a nade wszystko odkryć uczucia odzwierciedlające się w głosie i je transformować. Uważa, że śpiew jest potrzebą ducha i jest on dostępny dla wszystkich. Głos wyzwala to co stanowi istotę życia tj. przepływu, zmiany i mocy tworzenia.

 

Harfa kryształowa. Jej dźwięki przynoszą rozluźnienie dla ciała, miłość do serca i ukojenie dla duszy. Piękno wibracji dźwięków i to jak współgrają ze sobą harmonicznie stanowi jej moc, która przenika, uczy i transformuje.

 

Twoja subtelna zgoda na zanurzenie się w wibracjach dźwięków, pozwoli na doznanie przemiany, uwolnienia od napięć, ograniczeń i koncepcji... Śpiew towarzyszący dźwiękom kryształów staje się również kryształowy, czysty, otwarty, pozbawiony lęku - swoistym kryształowym sercem.

 

Kryształowe serce
  1. en

Website created by mesmerisedesign@gmail.com